Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

20.03.2013 13:36

НОВЕ ПОКОЛІННЯ ПАУЕРЛІФТЕРІВ ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИ |  Здоров'я та спорт

Днями  представники  спортивного  клубу “Атлет”, що у Сторожинці, повернулися з нагородами з чергового чемпіонату області з пауерліфтингу та жиму лежачи без екіпірування.
- У групі учасників змагань у віковій категорії до 18 років (до74 кг) гарний результат показав Микола Чорний: у вправі присідання - 140 кг., жим лежачи - 97,5кг., станова тяга - 182,5кг. Перше місце у триборстві (з відповідним результатом 60-35-80кг.) і лідируюче - в жимі лежачи серед юнок у цій же віковій категорії (до 52кг) достойно виборола Віоріка Штирбу, - розповів тренер сторожинецьких спортсменів Едуард Місюра.
До речі, участь у змаганнях вже традиційно приймав і сам керівник “Атлету” Е. А. Місюра. Під час виконання вправи присідання досвідчений пауерліфтер підняв штангу вагою 182,5кг., у жимі лежачи - 147,5кг., становій тязі - 190кг.
Особливо вражає той факт, що серед молодих людей, які свідомо приходять у один з найважчих видів спорту, все частіше трапляються ще зовсім юні, тендітні дівчата. Ламаючи рамки наразі застарілих стереотипів, пауерліфтерки не поступаються ровесникам чоловічої статі ні наполегливістю під час виснажливих тренувань, ні рвінням до перемогти.
 На знімку: Е. МІСЮРА з вихованцями-переможцями.

  • Автор:Анастасія БУЧКОВСЬКА. Фото автора.
  • Джерело: "Рідний край" від 15.03.2013р.

Tеми