Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

11.03.2013 14:39

З весною, наші дорогі жінки! |  День для святкування

Голова райдержадміністрації Франц Карлович ФЕДОРОВИЧ:
-  Для мене Міжнародний жіночий день, перш за все, символізує завершення зими та пробудження природи. Недарма у сиву давнину українці саме у березні святкували Новий рік. Вважаю, що початок весни і сам по собі є гарним приводом для того, аби подарувати квіти своїй коханій дружині, матері, сестрі та тим, кому хочеться зробити приємність. Тим краще, що для цього є окремий день.
Я з трьома синами готуюся до Восьмого Березня з усією відповідальністю. Адже нам треба встигнути привітати нашу маму, бабусь і трьох моїх сестер. Цьогоріч ми також вирішили здивувати дружину власноруч         приготовленою          вечерею.
Налаштований на успіх, адже в мене є три чудові помічники.
Користуючись нагодою, я також приєднуюся до всіх поздоровлень, які звучатимуть Восьмого Березня на адресу жительок Підгір’я. Бажаю вам, дорогі жінки, весняного настрою, добра, любові, успіхів та злагоди у родинах. Будьте щасливі та усміхнені на радість нам, на радість вашим родинам та всій Сторожинеччині.

Голова районної ради Петро Михайлович БРИЖАК:
-  Свято 8 Березня - моє улюблене з самого дитинства. Адже в цей день завжди вітав найріднішу людину у світі - матір. А взагалі початок березня асоціюється з оновленням у природі, у душі, з красою. Міжнародний жіночий день в Україні вже давно сприймається, як день вияву любові і поваги прекрасній половині людства, яка дає початок новому життю. Добре, що є таке чудове і щире свято, що свідчить про повагу до нашого жіноцтва.
Звичайно, я привітаю жінок нашої великої родини. Насамперед - дружину, доньку, двох матерів, сестру, племінницю. Якби це було можливо, то подарував би їм вічну молодість і весну. Але квіти - це символічний вияв такого бажання. Звичайно, будуть й інші приємні несподіванки.
Щиро вітаю і всіх жінок Підгір’я. А в їх числі -депутати, сільські голови, керівники, представниці найрізноманітніших професій. Ви - наше натхнення, берегині родинного затишку, наша опора. І це демонструєте щодня, встигаючи скрізь: і в сім’ї, і на роботі, і в громадському житті. Пам’ятайте, що ви - найкращі!

  • Джерело: "Рідний край" від 8.03.2013р.

Tеми