Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

04.03.2013 15:21

Півжиття завідує центральною районною аптекою |  Привітання

Людяний, чуйний, порядний та високопрофесійний… Саме такої думки про ювіляра, завідуючого КП «Сторожинецька центральна районна аптека №23» Володимира Кушніра багато наших краян, яким доводилося звертатися за допомогою до комунальних аптек в районі.
З повагою та вдячністю відгукуються про цю людину і працівники ЦРА. Працюю під керівництвом Володимира Дмитровича вже близько 30 років, але не можу згадати жодної образи чи безпідставної критики з його боку, - вважає бухгалтер Клавдія Пух. - Він справді є Людиною з великої літери, бо дбає про своїх нинішніх колег, і тих, які колись працювали, а нині перебувають на заслуженому відпочинку.
- Наш керівник вимагає від усіх працівників аптеки з повагою та розумінням ставитися до відвідувачів, - додає економіст Валентина Панчук. - Бувало, що він особисто привозив з інших областей ліки, яких на той час не було у нас, бо їх терміново потребували недужі. Більше того - доставляв їх додому хворим…
-  Щоб забезпечити доступ до аптеки інвалідів-візочників за сприянням Володимира Дмитровича у закладі встановили кнопку для виклику. Також керівник видав наказ безкоштовно доставляти лікарські засоби «лежачим» хворим додому, - підкреслює провізор Зіновія Гусарчук. - Стежить Володимир Дмитрович і за новинками на ринку лікарських засобів, щоб поповнити запаси найбільш ефективними. Саме завдяки старанням керівника навіть в умовах жорсткої конкуренції з приватними аптеками і в час економічної нестабільності ЦРА №23 є однією з провідних в Україні. Це підтверджують численні нагороди та відзнаки.
-  Успіх залежить від злагодженої праці всього колективу, - вважає Володимир Кушнір. - У аптеках комунальної власності району працює 33 кваліфікованих працівники. Гордимося, що вісім працівників мають вищу кваліфікаційну категорію.
Володимир Дмитрович завідує КП «Сторожинецька центральна районна аптека №23» вже більше 30 років. А до того закінчив на той час єдиний в Україні фармацевтичний інститут у Харкові. Згодом за направленням працював заступником завідуючого в центральних районних аптеках у Кельменцях та Сокирянах. А у 1981 році його перевели у Сторожинець.
Саме за його керівництва зводили теперішнє приміщення центральної районної аптеки № 23. Заклад донині зберігає статус класичної аптеки, де не лише відпускають готові ліки, але й готують їх на індивідуальне замовлення за рецептами (на це ЦРА має відповідну ліцензію). У районі також діє підпорядкована центральній аптеці мережа комунальних аптек у Сторожинці (в центрі міста), Чудеї, Красноїльську, Верхніх Петрівцях, Старій Жадові, Старих Бросківцях, Костинцях, аптечні пункти при Їжівській амбулаторії та райполіклініці. Вони несуть і соціальну функцію - забезпечують безкоштовними ліками за рецептами хворих пільгової категорії населення, серед яких є інваліди Великої Вітчизняної, люди з обмеженими фізичними можливостями, ліквідатори аварії на ЧАЕС та інші. Також згадані заклади комунальної власності беруть активну участь у впровадженні пілотного проекту з відпуску за референтними (зниженими) цінами ліків від гіпертонічної хвороби.
-  Беремо тільки перевірені ліки. У нас працює навіть уповноважена особа, яка займається контролем якості ліків, що надходять в ЦРА, - говорить Володимир Кушнір. - У майбутньому проводитимемо акредитацію райаптеки.
Не всім відомо, що Володимир Кушнір ще й викладає ось уже впродовж 10 років на кафедрі фармації у Буковинському державному медичному університеті. Курс - “Організація і економіка фармації”.
-  Викладацька діяльність допомагає мені в роботі на підприємстві, - зізнається Володимир Дмитрович. - Адже, готуючись до лекцій, постійно працюю над собою, розширюю свої знання. Бо фармацевтична галузь постійно перебуває у вдосконаленні та розвитку. Водночас застосовую навички, здобуті за час роботи у ЦРА, для навчання студентів.
Додамо, що ювіляр з дружиною Галиною Володимирівною, до речі, уродженкою його рідного села, що на Кельмеччині, живе у мирі й злагоді 35 літ Їхній син Володимир здобув дві вищі освіти: економічну та фармацевтичну. Нині він працює завідуючим відділом ЦРА. У галузі фармацевтики працює і невістка Володимира Дмитровича, Леся. А ще подружжя Галини та Володимира Кушнірів не можуть натішитися своїм поки що єдиним онуком - третьокласником Віктором.

P.S. З нагоди ювілею В. Д. Кушніра привітали голова райдержадміністрації Ф. К. Федорович та заступник голови районної ради І. О. Іліка. Вони вручили імениннику спільну почесну грамоту і побажали плідної праці.

  • Автор:Олеся ДЛУЖАНСЬКА. Фото Дмитра ЯКОВІЦИ
  • Джерело: "Рідний край" від 01.03.2013р.

Tеми