Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

26.02.2013 14:00

23 лютого - День захисника Вітчизни |  День для святкування

В Україні День захисника Вітчизни офіційно встановлено 23 лютого 1999 р. Указом другого Президента України «Про День захисника Вітчизни», в якому зазначено: «Враховуючи численні звернення громадських організацій, ветеранів війни, таз метою сприяння патріотичному вихованню молоді постановляю установити в Україні свято - День захисника Вітчизни, яке відзначати щорічно 23 лютого»

ЗУСТРІЧ НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА
Члени клубу "Неспокійні серця", котрий функціонує близько трьох десятків років, - ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, діти війни, а також ветерани праці - зустрілися напередодні відзначення Дня захисника Вітчизни, щоб у тісному колі поспілкуватися, згадати роки бойової слави та заспівати фронтових пісень.
На засідання клубу завітали також представники районної влади. Ветеранів привітали з Днем захисника Вітчизни, висловивши глибоку вдячність за мужність і подвигу воєнні роки та неоціненний трудовий вклад у часи повоєнної відбудови. Представники влади відзначили важливість військово-патріотичної роботи учасників бойових дій серед молодого покоління.
У свою чергу, ветерани подякували владі району за підтримку та привітали ініціативу щодо створення у Сторожинці музею, в якому передбачається встановити стенди, присвячені минулому нашого краю, сторінкам історії Великої Вітчизняної війни, бойової слави воїнів-інтернаціоналістів тощо.

Й ФРАГМЕНТИ З КІНОСТРІЧОК
Учні нашого навчального закладу взяли активну участь у загальношкільному заході "Час ніколи не загоїть рану - цей одвічний біль Афганістану", що був проведений у центрі дитячого та юнацького дозвілля "Юність Підгір'я".
Цікаво було переглянути фрагменти документальних стрічок з такими символічними назвами "Чорний тюльпан", "Пам'ять", "Хвилина мовчання", "Мій друг".
Та найбільше нам сподобалось спілкування з воїнами-інтернаціоналістами та ветеранами Великої Вітчизняної війни, яких запросили на свято. Особливо запала в душу розповідь колишнього "афганця" Василя Івановича Унгуряна, який розповів про нелегкі воєнні будні, які провів разом з побратимами у далекій чужині.
Вразив і той факт, що в Афганістані загинуло шестеро ще зовсім молодих солдатів з нашого краю.
Учні 5-го класу Сторожинецької ЗОШ N1.


  • Джерело: "Рідний край" від 22.02.2013р.

Tеми