Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

25.02.2013 15:08

НА КОНФЕРЕНЦІЇ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ СТВОРИЛИ ЄДИНУ ОРГАНІЗАЦІЮ РОБОТОДАВЦІВ РАЙОНУ |  Діяльність органів виконавчої влади

Минулої середи відбулася відкрита конференція організацій роботодавців району. У ній взяли участь голова райдержадміністрації Франц Федорович, голова федерації роботодавців області Микола Бузинський, керівники районного центру зайнятості, державної податкової інспекції в районі, управління Пенсійного фонду у районі, району електричних мереж, а також більше 20-и представників малого та середнього бізнесу.
Під час конференції відбулось об’єднання двох організацій: роботодавців району та  галузеву організацію роботодавців району. Новостворене об’єднання очолив Г. І. Мітрік.
- Вести діяльність двох окремих організацій було недоцільно та малоефективно, адже вони виконували подібні функції, - зауважив голова організації роботодавців району Георгій Мітрік. Таким чином, ефективніше вирішуватимемо проблемні питання, які стосуються ведення господарської діяльності.
Про роль організації роботодавців в тристоронній соціально-економічній раді району проінформував голова райдержадміністрації Франц Федорович. Його виступ доповнив заступник начальника управління - начальник відділу інфраструктури управління економіки РДА Віталій Кирчу. Мова йшла про основні положення програми підтримки підприємництва на 2013 рік.
Актуальні питання збереження та створення нових робочих місць порушила директор районного центру зайнятості Світлана Жар. А про зміни у податковому та пенсійному законодавстві розповіли, відповідно, завідуюча сектором взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ в районі Галина Бойко та начальник Управління Пенсійного фонду у районі Олександр Німіжан.
Та найбільше питань від представників малого та середнього бізнесу стосувалися ситуації з енергопостачання.
Так, директор ТОВ “Сіанон ЛТД”, депутат обласної ради Руслан Мельник і директор ДКП «Міські ринки» Ілля Яреміца порушили проблеми перебоїв під час енергопостачання підприємств на Підгір’ї та низької напруги в системі електромережі.
Приватний підприємець Олександр Кривко торкнувся теми лічильників.
Засновник ПАТ «Буковина-продукт» Володимир Комар висловив пропозицію надсилати платіжні документи у РЕМ в електронному вигляді на зразок того, як підприємці подають електронні звіти до державної податкової інспекції.
Виступив на заході і директор СГК ”Колос”, Герой України Георгій Березовський. Він поділився враженнями від участі у з’їзді роботодавців України, де Георгій Васильович представляв інтереси підприємців та керівників підприємств Сторожинеччини.
Не обійшлося на конференції і без нагородження почесними грамотами кращих роботодавців району. Такими представники управління Пенсійного фонду в районі визнали директора МП «Скіф» Володимира Коржана та директора ДП «СЛАП «Сторожинецький держспецлісгосп»» Віктора Орендовича.

  • Автор:Олеся ДЛУЖАНСЬКА. Фото Дмитра ЯКОВІЦИ
  • Джерело: "Рідний край" від 22.02.2013р.

Tеми