Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

19.02.2013 13:10

У РАЙОНІ ДОРІГ ДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ ПОБІЛЬШАЛО |  Діяльність органів виконавчої влади

Відбулась робоча нарада голови районної державної адміністрації Франца Федоровича з начальником обласної Служби автомобільних доріг Ігорем Гахом та директором дочірнього підприємства «Чернівецький облавтодор» Володимиром Мицькою щодо ремонту транспортних шляхів на території Сторожинецького району.
З 1 січня 2013 року окремим дорогам району надано статус державного значення, у зв’язку з чим майже в чотири рази збільшено їхню протяжність.
Як відзначив очільник виконавчої влади району, це є вагомою підставою для покращення фінансування на утримання та ремонт зазначених автомобільних шляхів, а отже і гарантією якісних змін дорожнього покриття на Сторожинеччині.
Метою ж зустрічі стала необхідність затвердження переліку об’єктів, які потребують капітального та поточного ремонту, черговості виконання робіт та розподілу коштів.
«Перш за все на Підгір’ї необхідно профінансувати прокладання 2,2 тис. квадратних метрів асфальту, вишукати можливість фінансування центральних доріг у селах району», - відзначив Франц Федорович.
Він також наголосив на гострій необхідності ремонту моста на вулиці Клинівській та створення якісної об’їзної дороги у місті.
За результатами перемовин учасники наради здійснили виїзд до населених пунктів Підгір’я та оглянули автомобільні шляхи і мостові переходи, які потребують ремонту.

  • Автор:Ярослав ЛИЖНИК
  • Джерело: "Рідний край" від 15.02.2013р.

Tеми