Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

28.11.2012 15:13

ЗАПАЛИЛИ СВІЧУ ПАМ'ЯТІ |  Слово на спомин

В навчальних закладах пройшли уроки пам'яті, інші заходи, які спонукають звернути погляди у не таке вже й далеке минуле. Але головне - щоб кожен з нас осягнув власним розумом, серцем глибину і трагізм сумних подій голодоморів. Мільйони людей різного віку помирали з думою про малесеньку скоринку хліба у страшні 1921-1923, 1932-1933, 1946-1947 роки... Ті події - не тільки наслідок природної стихії, неврожаю, а й жорстоких дій багатьох осіб.
Історію не змінити. Але її не слід забувати. Наш обов'язок - не тільки знати правду про сторінки найбільшого вияву трагедії людства, а й дбати про те, щоб подібного не повторилося в сьогоденні, в майбутньому - ніколи.
Запалена свічка символ нашого болю і скорботи. Вічна пам'ять мільйонам загиблих душ, які промовляють до наших сердець з далеких засвітів.
23 листопада в сесійній залі районної ради відбувся поминальний молебень та зібрання представників установ, організацій, підприємств району, присвячені пам'яті жертв голодоморів.
Короткий історичний екскурс до трагічних подій зробив у своєму виступі заступник голови районної ради Іван ІЛІКА. Присутні вшанували пам'ять загиблих спільною молитвою, хвилиною мовчання та покладанням квітів на міських кладовищах.

  • Автор:Сергій СТИРАН, начальник відділу районної ради. Фото автора.
  • Джерело: Прес-служба районної ради

Tеми