Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

23.10.2012 09:09

Дует «ФранкТодирис» - на сцені обласної філармонії |  Культура

Під час двогодинного свята зі сцени обласної філармонії лунали вже знайомі пісні з репертуару дуету, а також чимало нових музичних творів на семи мовах у виконанні Олесі Франків. Глядачі не стримували хвилі позитивних емоцій і після кожного виступу зал “вибухав” оваціями.
Більшість з присутніх на концерті були саме сторожинчани прихильники творчого доробку Сашка та Олесі. Серед них - і очільник виконавчої влади нашого району, депутат обласної ради, голова Чернівецького благодійного фонду допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію “Подаруй дитині життя” Ф. К. Федорович.
-  Знаково, що благодійний концерт проходить саме в день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці. Надіємося, що небесна заступниця сприятиме у цій благородній справі, -зауважив Франц Карлович. - Протягом 5 років існування нашого фонду було надано посильну допомогу 87 дітям. Відрадно, що нині молоді талановиті сторожинчани не залишаються байдужими і вносять свою лепту в порятунок життів маленьких буковинців.
Слова щирої подяки за організацію заходу висловила людина, яка щоденно бачить сповнені надії очі онкохворих малят, - завідуючий відділенням кардіоонкології обласної дитячої клінічної лікарні Михайло Гнатюк.
Після завершення пісенного свята до скриньок для пожертвувань, що були розміщені у залі, підходили люди, не байдужі до чужого горя.
-    Жоден з працівників нашого колективу не залишився осторонь проблеми онкохворих діток, - зауважив головний лікар Сторожинецької санітарно-епідеміологічної станції П. М. Давид, - Окрім зібраних моїми колегами коштів, нині передаю конверт з пожертвуваннями і від колективу ДП “Сторожинецький лісгосп” (керівник Г. Ротар).
-  Як кажуть, чужих дітей не буває. Дитячі болі і страждання особливо близько до серця приймають ті, хто вже є мамою чи татом, - сказала завідуюча сторожинецьким ДНЗ “Сонечко” О. О. Остапенко. - Тому батьки наших вихованців вирішили зібрати кошти і допомогти малятам у подоланні недуги.


  • Автор:Анастасія БУЧКОВСЬКА.
  • Джерело: "Рідний край" від 19.10.2012 року

Tеми