Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

01.10.2012 14:20

ГАННА ГЕРМАН: «ОБОВ’ЯЗКОВО ПОРАДЖУ ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ НАВІДАТИСЬ НА СТОРОЖИНЕЧЧИНУ»  |  Діяльність органів виконавчої влади

Поважна гостя завітала до Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст., центральної районної лікарні, оглянула пологове відділення та поспілкувалася з пацієнтами і представниками медичної еліти регіону. Окрему увагу Ганна Герман звернула на внутрішню капличку пологового відділення, сучасне медичне устаткування та затишні умови для породілль.
«Мені дуже сподобалось ваше місто, невеличке і затишне. Я обов’язково пораджу Президенту навідатись до вас, на Сторожинеччину», - зазначила Ганна Герман. Вона також відзначила, що їй особливо приємно те, що у районі створена належна база для втілення у життя медичної реформи.
«Для Віктора Федоровича Януковича питання якісного забезпечення пологових відділень має особливе значення. Переконана, йому буде важливо знати, що жителі такого району, як ваш, отримують якісні медичні послуги», – резюмувала радник Президента.
Звертаючись до медичних працівників, Ганна Герман висловила вдячність за їхню працю, побажала їм і жителям району зберегти мир та злагоду, повагу один до одного, до етнічного та релігійного різноманіття, яке панує на Підгір’ї.
На згадку про зустріч державний та політичний діяч України подарувала працівникам лікарні свою книжку «Червона атлантида» з пам’ятним підписом.
Голова районної державної адміністрації Франц Федорович подякував Ганні Герман за візит та висловив переконання, що надійна підтримка очільника держави в усіх питаннях забезпечення життєдіяльності населених пунктів країни відчуватиметься і надалі.


  • Джерело: Відділ внутрішньої політики райдержадміністрації

Tеми