Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

19.09.2012 08:30

СВЯТО СПОРТУ, МОЛОДОСТІ ТА КРАСИ |  Здоров'я та спорт

Саме таке відбулося на міському стадіоні “Дружба” у день фізичної культури і спорту. Там проходив фінал районних сільських спортивних ігор, в якому взяли участь 16 команд .
Як інформує спеціаліст І категорії фізкультурно-спортивного товариства “Колос” Василь БУЖАК, переможцями та призерами у богатирських іграх стали команди з Ропчі ( І місце), Кам’яної ( ІІ місце) та Михальчі ( ІІІ місце).
У перетягуванні линви кращою була команда з Кам’яної. На другому місці опинилися панківчани, на третьому - богатирі з Банилова-Підгірного.
На заході були представлені легкоатлетичні колективи. “Золото” у цьому виді спорту дісталося представникам Банилова-Підгірного, “срібло” - Зрубу-Комарівського, а “бронза” - студентам лісового коледжу.
У волейбольному жіночому турнірі змагалося 8 команд, де перше місце вибороли волейболісти з Банилова-Підгірного, друге - з Їжівців, третє - з Михальчі.
При підбитті підсумків районних сільських спортивних ігор переможцями у загальнокомандному заліку визнано спортсменів ( І місце) з Михальчі (спеціаліст зі спорту Василь Зварич), ІІ місце дісталося Банилову-Підгірному (Іван Червоняк), ІІІ місце - Ропчі (Флорій Готопіла).
- На жаль, є населені пункти, які зовсім не брали участі у цих змаганнях, - ділиться Василь Бужак . - До таких належать Бобівці, Верхні Петрівці, Старі Бросківці, Костинці, Нові Бросківці, Слобода-Комарівці та Стара Красношора. Хочеться сподіватися, що вже наступного року й вони стануть учасниками цих спортивних баталій.
Також у цей день відбувся фінал кубка районної організації ФСТ “Колос”. У фінальній зустрічі вперто йшли до перемоги дві команди - Тисовця і Чудея. Перемогу здобули футболісти з Чудея (тренер Олег Гуцуляк).  • Автор:Емілія СЛЮСАР. Фото Володимира ФЕСТЕЯ та Олександра ХАВРОНЮКА
  • Джерело: "Рідний край" від 14.09.2012 року

Tеми