Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

17.09.2012 09:46

СТОРОЖИНЕЧЧИНУ ВІДВІДАВ ДИРЕКТОР НАЦІОНАЛЬНОГО ІНСТИТУТУ ХІРУРГІЇ ТА ТРАНСПЛАНТОЛОГІЇ ІМЕНІ О.ШАЛІМОВА АМН УКРАЇНИ, ДОКТОР МЕДИЧНИХ НАУК, ЕКС-МІНІСТР ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ЮРІЙ ПОЛЯЧЕНКО |  Медицина

Спільно із представниками районної та обласної влади відомий лікар навідався у центральну районну лікарню, зустрівся з медичною громадою Підгір’я та ознайомився з напрацюваннями галузі у впровадженні сучасних реформ.
Ознайомившись з відділеннями ЦРЛ, Юрій Поляченко дав високу оцінку медичному закладу та його матеріально-технічній базі.
«Я приємно вражений рівнем вашої лікарні, умовами праці медпрацівників та оснащенням палат. На жаль, сьогодні не кожна українська установа охорони здоров’я може похвалитися таким забезпеченням», - відзначив Юрій Поляченко.
Зустріч директора Національного інституту хірургії та трансплантології з медичними працівниками проходила у затишній та дружній атмосфері. Він поділився з медиками власним баченням впровадження медичної реформи, забезпечення лікарів гідними умовами праці та перспективою виробництва широкого спектру якісних і доступних вітчизняних медпрепаратів.
За його словами, сьогодні галузь охорони здоров’я вимагає стабільного керівництва та надійної підтримки влади. «Ми не потребуємо популізму, нам потрібні конкретні дії та якісні зміни у медицині», - резюмував Юрій Поляченко.
Він також відзначив, що медична реформа повинна здійснюватись поступово, починаючи від зміни ставлення суспільства до лікарської професії та гідної оплати праці медпрацівників.

Біографічна довідка:
Поляченко Юрій Володимирович - український медик, політик, доктор медичних наук, екс-міністр охорони здоров'я України, директор Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.Шалімова АМН України. Народився 20 лютого 1963 року м. Київ. У 1986 г. закінчив Київський медичний інститут. З березня 2001р. - голова постійного тендерного комітету МОЗ України для організації та здійснення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти. З 2001 р. працював у Міністерстві охорони здоров'я України: першим заступником державного секретаря, державним секретарем, згодом - першим заступником міністра. З 2003р. - заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони
України. Заслужений лікар України (1997р.). Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Був на посаді міністра охорони здоров'я України в уряді Єханурова, згодом - в уряді Віктора Януковича. З 2007 р. очолює інститут хірургії та трансплантології АМН України. Директор Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.Шалімова АМН України і завідуючий кафедрою хірургії та трансплантології Національної медичної академії післядипломної освіти їм. П.Л. Шупіка, з 2008 року - професор академії. Президент Національної громадської організації Українській медичний союз. У 2003 році отримав орден «За заслуги» III ступеня. У цьому році балотується до Верховної Ради України за списками Партії регіонів.

  • Автор:Ярослав ЛИЖНИК
  • Джерело: "Рідний край" від 07.09.2012 року

Tеми