Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

11.09.2012 17:15

ВНЕСОК ПІДПРИЄМЦІВ ПІДГІР’Я: 800 РОБОЧИХ МІСЦЬ ТА 10,3 МЛН. ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ |  Економіка

У ПОШУКУ ШЛЯХІВ ВИХОДУ З КРИЗИ
Одна із таких фірм, яка спеціалізується на виробництві дитячих ліжечок, - МПП «Веселка». Про проблеми та успіхи ведення бізнесу розповів її директор, голова асоціації підприємців району Георгій Мітрік.
- За останні три роки купівельна спроможність українців впала. Люди почали менше виділяти коштів з сімейного бюджету на товари народного вжитку. А у першу чергу купують продукти харчування та товари першої необхідності. Це позначається і на обсягах виробництва більшості українських підприємств та організацій. Чимало з їх керівників оформили кредити на розвиток бізнесу ще 5-7 років тому. Частина з них нині не в змозі їх погасити, тому закривають свою справу через банкрутство.
Попри труднощі, фірмі «Веселка» вдається вистояти на ринку завдяки широкому асортименту продукції. З 20 одиниць три дитячі ліжечка («Рута», «Мальва» та «Кароліна») досі не втратили попиту серед споживачів. На їх виробництві ми і акцентуємо нині увагу. Завдяки такому підходу, зуміли зберегти на такому ж рівні, який був, заробітну плату своїх працівників і виплачуємо її вчасно.
Розуміємо, що ринок товарів не стоїть на місці, тому працюємо над розробкою нових моделей, зокрема -колисок. Вдалося зберегти і зв’язки з українськими гуртовими покупцями. Надіємося, що збільшимо обсяг оборотних коштів і зуміємо оновити обладнання на підприємстві.

ВПРОДОВЖ 7 МІСЯЦІВ ЦЬОГО РОКУ У РАЙОНІ СТВОРЕНО БЛИЗЬКО 800 НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ
У першу неділю вересня представники малого та середнього бізнесу відзначили своє професійне свято. З цієї нагоди у «Юності Підгір’я» відбулися урочистості, в яких взяли участь голова районної державної адміністрації Франц Федорович, голова районної ради Петро Брижак, їхні заступники та інші.
- Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної казни дає змогу вирішити ряд актуальних соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, створює робочі місця, - зауважила під час вітального слова начальник управління економічного розвитку та інфраструктури РДА Ніна Гладка. - Так, впродовж 7 місяців цього року у районі створено близько 800 нових робочих місць. Найбільша їх кількість припадає на сферу торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення. За згаданий період приватні підприємці та підприємства, які обрали спрощену систему оподаткування, сплатили до бюджету податків і зборів на загальну суму 10,3 млн. гривень. З року в рік промислове виробництво зростає на 115-125%.
До привітань долучилися керівники районного центру зайнятості, державної податкової інспекції та відділення Пенсійного фонду у районі, районної державної санітарно-епідеміологічної станції. Вони наголосили на значенні представників малого та середнього бізнесу у розвитку економіки держави та вручили підприємцям почесні грамоти.
Також підприємців району вітали заслужені артисти України - Оксана Савчук та Іван Кавацюк (дует “Писанка”).

До речі...
З нагоди професійного свята спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагородили приватних підприємців Унгурян Г. І., Поляка В. М., Садика В. М., Ходан Т. С, Гуйван В. П., Гольбу С. Р. зі Сторожинця, Ткачука О. В. (с. Стара Жадова), Пресяжнюка Б. М. (с. Банилів-Підгірний), Жалобу О. М. (с. Бобівці), Чолана Г. М. (с. Буденець), Настасійчука І. І. (с. Великий Кучурів), Урсуляна Д. В. (с. Верхні Петрівці), Бакрева А. В. (с. Давидівка), Сумарюк Г. В. (с.Зруб-Комарівський), ФрунзуД. І. (с.їжівці), Георгійчука І. О. (с. Кам'яна), Гаврилюк О. С. (с. Костинці), Чурюка В. М. (с.Михальча), Бурлу В. П. (с. Нижні Петрівці), Гаврилюка В. І. (с. Нові Бросківці), Томюка Г. І. (с. Панка), Панцир Г. Д. (с.Ропча), Косован В. Д. (с. Слобода-Комарівці), Мойсюк Г.0.  (с. Снячів), Кордубан А. І. (с. Старі Бросківці), Балан Г. І. (с.Стара Красношора), Гриневича М. М. (с. Тисовець), Мінайлюка Г. М. (с. Череш), Чокана І. К. (с. Чудей), Савіна В. П., Мокренюка В. С. (смт. Красноїльськ), а також директора ПП «Укрбел» О. Є. Порецького (с. Комарівці).

  • Автор:Олеся ДЛУЖАНСЬКА.Фото Дмитра ЯКОВІЦИ
  • Джерело: "Рідний край" від 07.09.2012 року

Tеми