Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

03.09.2012 11:35

ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «ПІДГІР’Я» ГРАЄ У 1/8 КУБКА УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ  |  Здоров'я та спорт

Футбольний клуб «Підгір’я» потрапив у 1/8 Кубка України з футболу серед команд-аматорів. Як повідомив президент клубу Ілля ЯРЕМІЦА, після першої гри з ФК «Рух» (місто Винники Львівської області), яка закінчилася з результатом 2:3 на користь суперників, Федерація України з футболу дискваліфікувала команду з Львівщини за грубе порушення - її тренери вивели у другому таймі 5 незаявлених гравців з ФК «Карпати», який виступає у вищій лізі.
Наступним суперником команди «Підгір’я» став футбольний клуб «Одек» з селища Оржів Рівненської області. Минулої середи вони зустрілися на стадіоні «Дружба» у Сторожинці. У результаті напруженої, цікавої гри перемогу здобула команда з Рівненщини з рахунком 1:2.
- Сторожинецька команда виступила достойно, - сказав головний тренер ФК «Підгір’я» Володимир ХАРИТОН. - До речі, футбольний клуб «Одек» бере участь у чемпіонаті України з футболу серед команд-аматорів з початку 90-х років, є неодноразовим чемпіоном та володарем кубка України у цій групі. Нині наші спортсмени активно готуються до повторного поєдинку. Гра відбудеться 5 вересня на Рівненщині.
А, у суботу, ФК «Підгір’я» зустрінеться з командою «Колос» з Новоселиці у рамках ІІ кола чемпіонату області з футболу. Усіх любителів спорту запрошуємо повболівати за нашу команду на стадіон «Дружба». Початок зустрічі о 17-ій годині.

  • Автор:Олеся ДЛУЖАНСЬКА
  • Джерело: "Рідний край" від 31.08.2012 року

Tеми