Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

11.04.2012 11:15

НА ПІДГІР’Ї СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК «СПОРТ ДЛЯ ВСІХ - СПІЛЬНА ТУРБОТА»  |  Здоров'я та спорт

З метою поліпшення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення за місцем проживання та для масового відпочинку з 1 по 30 квітня 2012 року у районі розпочався Всеукраїнський місячник „Спорт для всіх - спільна турбота».
У період проведення місячника, який проходить у рамках заходів у Рік спорту, передбачено упорядкувати та облаштувати спортивні майданчики за місцем проживання, навчання та відпочинку населення. У благородній справі пропаганди ідей спорту для всіх та здорового способу життя, потрібні спільні зусилля жителів краю, організацій та спортивних клубів.
Для поліпшення здоров’я дітей створимо спочатку необхідні умови для занять фізичною культурою.
Тож, запрошуємо завітати на шкільний майданчик і допомогти прикріпити баскетбольне кільце, вирівняти або відновити волейбольну стійку, укріпити футбольні ворота, перевірити надійність та облаштувати тренажерний майданчик тощо. А якщо є можливість, то придбайте волейбольну сітку, закріпивши відповідального за її зберігання та підготовку до проведення заходів, футбольні, волейбольні або баскетбольні м’ячі, тощо. З часом ця хороша справа вернеться вам сторицею.
Закликаємо органи місцевого самоврядування, суб’єктів підприємництва і громадські організації, жителів мікрорайонів міста, особливо молодь, докласти максимум зусиль, щоб відремонтувати, облаштувати й утримувати спортивні майданчики для занять різними видами рухової активності людей в час дозвілля.
Під час проведення місячника, на кожній території місцевої ради необхідно сформувати добровольців, працівників фізичного виховання, тренерів - викладачів, волонтерів, учнів шкіл, для успішного проведення цього важливого заходу.
Усіх бажаючих допомогти просимо звертатися у селах до інструкторів-організаторів фізкультурно - оздоровчої та спортивно-масової роботи: Банилів-Підгірний - Червоняк Іван Георгійович; Їжівці - Іонашку Леонід Васильович; Давидівка - Стоколос Мар’ян Петрович; Чудей - Фрунза Георгій Володимирович; Кам’яна - Кожелянко Василь Дмитрович; Нижні Петрівці - Гавлюк Болеслав Вікторович; Ропча - Готопіла Флорій Іванович; Стара Жадова - Зембович Віктор Іванович; Комарівці - Няйко Микола Іванович; Панка -Красовський Петро Григорович ; Михальча - Зварич Василь Васильович; Зруб-Комарівський - Писарюк Віталій Володимирович; Великий Кучурів - Солоненко Микола Іванович; Тисовець - Кожелянко Іван Дмитрович; місто Сторожинець - Хавронюк Олександр Васильович та Драганчук Олександр Михайлович.
У тих населених пунктах, де немає інструкторів, звертайтесь до голів міста, селища, сіл, тренерів з різних видів спорту та вчителів фізичного виховання.
Координацію з проведення місячника з підготовки спортивних споруд до весняно-літнього сезону 2012 року в районі здійснює оргкомітет (голова - Пожога Георгій Лазарович), безпосереднє керівництво заходом проводить відділ у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адиміністрації (тел. 2-15-02).

  • Автор:Сергій МОСКАЛЮК, начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту районної державної адміністрації.
  • Джерело: "Рідний край" від 06.04.2012 року

Tеми