Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

09.04.2012 10:26

СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ РАЙОНУ |  Здоров'я та спорт

 
У рамках заходів, присвячених року спорту, відбувся районний турнір з волейболу серед чоловіків, яким за 40. У змаганнях взяло участь шість команд з Їжівців, Чудею, Ропчі, Великого Кучурова, Панки та Сторожинця. Такий турнір провели вперше. Втім, організатори планують, що він стане традиційним.
Переможцем стала збірна команда Сторожинця (фото - вгорі), на другому місці - волейболісти з Панки (внизу ліворуч), на третьому - Кучурова (внизу праворуч).l


Відбулися змагання з шахів у залік районних сільських спортивних ігор. Участь у них взяло 36 любителів цієї древньої гри. Перемогу здобула команда шахістів з Тисовця, на другому місці - з Нижніх Петрівців, на третьому - з Михальчі, п’ятому-шостому - з Великого Кучурова та Банилова-Підгірного, відповідно.

Відбувся чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат, присвячений черговій річниці визволення Чернівців від німецько-фашистських загарбників. Мета змагань - відбір кращих дзюдоїстів у збірну області, в склад якої ввійшли і два вихованці сторожинецької ДЮСШ “Колос” - Микола Савчук з Чудея та Дмитро Маніліч з міста. Також призові місця посіли у своїх вагових категоріях Євген Рибак, Андрій Литвиненко, Максим Кисильов, Ілля Кириляк, Костянтин Урсакі, Стас Перчик.
 
Чотири золотих, дві срібних та дві бронзових медалі завоювали представники клубу карате "Максимум" у складі збірної області на міжнародних змаганнях "Кубок семи самураїв", які проходили у Молдові (команда з Буковини здобула перемогу). Серед медалістів -представники Сторожинеччини Вадим Придолоб, Крістіна Борча, Альона Савчук, Діана Павлюк, Олексій Гоцуляк.

  • Джерело: "Рідний край" від 30.03.2012 року

Tеми