Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

15.12.2011 14:15

Спортивне життя району |  Здоров'я та спорт

Під егідою районної організації ФСТ «Колос» відбулися змагання з міні-футболу, у яких взяли участь вісімнадцять команд з усіх населених пунктів району.
За результатами турніру перше місце посіла команда с. Годилова, на другому та третьому - представники Чудея та Старої Жадови.

У Хотині наприкінці листопада відбувся 15-й міжнародний турнір з міні-футболу на честь першого космонавта незалежної України Л. Каденюка.
Як повідомив редакцію тренер Василь Бужак, у двох вікових групах (1994 - 1996 та 1997 - 1998 років народження) хлопці зі Сторожинця, які виступали під прапорами місцевої спортшколи ВСТ «Колос », у кожній з груп посіли почесне третє місце.
До речі, у турнірі взяли участь не тільки юні футболісти з Чернівецької області, але й з Поділля, а також з інших країн -Молдови, Румунії.

Відбулися обласні змагання «Ратуша-2011», у яких взяли участь представники районної федерації дзю-до та самбо.
У фінал у своїх вагових категоріях вийшли шість представників з Підгір’я. Зокрема, згодом перші місця вибороли Олександр Кисельов, Дмитро Маніліч (учні Сторожинецької гімназії), Костянтин Урсакі з Красноїльська, друге місце посіли Вячеслав Мосійчук, Максим Кисельов (Сторожинецька гімназія) та Влад Руснак (міська ЗОШ І-ІІІ степенів №1). Чемпіони та призери нагороджені.
  • Автор:Про це повідомив редакцію Ілля ГАВРИЛЮК, майстер спорту СРСР.
  • Джерело: "Рідний край" від 02.12.2011 року

Tеми