Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

01.11.2011 15:42

Увага! Пропозиція до участі у конкурсі |  Міжрегіональне співробітництво


30 вересня 2011 року Національне агентство розвитку Угорщини, що виступає у якості Спільного органу управління Програми прикордонного співробітництва «Угорщина – Словаччина – Румунія - Україна» 2007 - 2013 Європейського інструменту сусідства та партнерства, у співпраці з Міністерством сільського господарства та розвитку сільської місцевості Словацької Республіки, Міністерством регіонального розвитку та туризму Румунії, а також Міністерством економічного розвитку і торгівлі України оголосило про початок третього конкурсу на подання заявок у рамках Програми.
Пропонуємо всім зацікавленим організаціям активно долучитися до участі у вказаному конкурсному відборі проектів в рамках Програми, оскільки умови участі для представників Чернівецької області суттєво змінені. Відтепер на конкурс можна самостійно подавати власні проектні пропозиції за умови, що партнером буде організація з Угорщини та/або Словаччини, оскільки Чернівецьку область визначено у якості основного партнера у реалізації зазначеної Програми.
В рамках конкурсу на подання заявок відкривається можливість підтримки транскордонної співпраці щодо сталого економічного розвитку в області, туризму, розвитку людських ресурсів, освіти, культури та інновацій, а також охорони довкілля та природи.
Проекти, яким надаватиметься ґрантова підтримка, будуть профінансовані за рахунок коштів Європейського інструменту сусідства та партнерства (ЄІСП) та трьох країн-членів Європейського Союзу, що беруть участь у програмі.

Орієнтовний бюджет конкурсу складає 8 000 000 євро з джерел ЄІСП.

Прийнятні території:
Угорщина - область Соболч-Сатмар-Берег, область Боршод-Абауй-Земплен;

Словаччина - Кошицький край, Пряшівський край;

Румунія - повіт Сатмар, повіт Марамуреш, повіт Сучава;

Україна - Закарпатська область, Івано-Франківська область, Чернівецька область.
Аплікантами можуть виступати діючі на прийнятній території Програми місцеві та обласні органи місцевого самоврядування, їх об'єднання та створені ними організації, неурядові організації (релігійні організації, фонди; асоціації, суспільно корисні товариства, а також суспільно корисні неприбуткові компанії), освітні установи, агентства розвитку, відомства з питань екології та водного господарства, торгово-промислові палати, національні парки, туристичні організації, центри працевлаштування, міжнародні організації тощо.
Проект, поданий від Чернівецької області, обов'язково повинен передбачати участь принаймні одного партнера з Угорщини або Словаччини, що розташовані на прийнятній території Програми.
Заявки приймаються виключно Спільним Технічним Секретаріатом Програми (VAT1, 1016 Budapest, Gellerthegy u. 30-32.)
Кінцевий термін подання заявок: 31 січня 2012 року, до 14:00 години за центрально - європейським часом
Детальнішу інформацію про програму, умови даного конкурсу на подання заявок, повний аплікаційний пакет, а також інформацію про проведення інформаційних днів в Україні можна знайти на веб - сайті програми - http://www.huskroua-cbc.net.

  • Автор:Прес-служба обласної державної адміністрації

Tеми