Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

31.10.2011 15:19

“МОЛОЧНИЙ КРАЙ” З ПАНКІВСЬКОЮ ПРОПИСКОЮ ГОТУЄТЬСЯ ДО СТАРТУ |  Економіка

На майбутньому підприємстві за зміну перероблятимуть 10-12 тонн молока. Планують тут випускати різні види сирів - “Російський”, “Лиманський”. А також серед асортименту продукції буде бринза, масло, молоко, сметана, кефір.
Тепер зайняті реконструкцією приміщень: міняємо перекриття, використовуючи утеплювальні матеріали, тривають внутрішні роботи, згідно з технологією, обладнуємо приміщення. Якщо все буде гаразд, то вже на початку листопада встановлюватимемо обладнання.
Щодо забезпечення підприємства сировиною, то у цьому плані розраховуємо, передусім, на постачання її з міні-ферм. Як відомо, благодійна фундація “Добробут громад” свого часу подарувала худобу, яка є високопродуктивною, а також доїльні апарати, холодильники. За найменшими підрахунками спеціалістів, у приватному секторі на Підгір’ї утримують також 11,5 тисячі голів великої рогатої худоби. Тож, сподіваємося, що звідти також продаватимуть молочну продукцію. Є перспектива на співпрацю.
Питань у плані фінансування завершальної стадії будівельних робіт та закупівлі обладнання не повинно виникати. Кошти мають надійти і з обласного та районного бюджетів, благодійної фундації “Добробут громад”.
Щодо кадрового забезпечення. У цій галузі -молокопереробній - у мене 27 років стажу. Отже, добре відомі усі нюанси і, мабуть, доля така, що постійно когось навчаю. У цьому випадку чужих не залучатимемо, а будемо навчати своїх, місцевих людей. Плануємо працевлаштувати 23 чоловіки.
Прикро, але у Чернівецькій області сьогодні не діє жоден молокозавод, а всю молочну продукцію завозять з інших регіонів. Раніше, приміром, у сусідніх Тернопільській, Івано-Франківській було по 8-10 переробних підприємств, а тепер з них працює лише половина.

Акценти у своїй діяльності ставимо на екологічно чисту продукцію, без будь-яких харчових домішок. Бо що то за молоко, яке може у пакетах зберігатися по 7-8 місяців? Співвітчизники, нарешті, зрозуміли, що харчування має бути корисне для здоров’я.
-  Якою буде закупівельна ціна молока, яку ви пропонуватимете селянам? - цікавлюся у співрозмовника.
-  У першу чергу звертатимемо увагу на якість, жирність, а, значить, і такою буде ціна. Головне у нашій діяльності - дотримуватися нормативів. Скажу лише, що високоякісне молоко коштуватиме дорого, адже від якості сировини залежить і якість продукції.
Отже, у ці жовтневі дні на об’єкті кипить робота.
Колишній автопарк “перепрофільовується” на нове підприємство, де розмістяться адміністративний корпус, котельня, склад для допоміжних матеріалів, слюсарна майстерня, компресорне відділення, виробнича лабораторія, приміщення прийому молока, виробничий цех, солійне приміщення, камери дозрівання сиру та склад   готової   продукції. Також завод    охоронятимуть    та    буде встановлене відеоспостереження.

ДУМКА ГОЛОВИ
Сільський голова Сергій КАЗЮК додає:
- Мене втішає те, що жителі села матимуть робочі місця, у сільський бюджет надходитимуть певні кошти: податки і, у тому числі, - на землю. Також наш бюджет наповнить й відрахування з сільськогосподарського формування “Мрія Глибоччини”. Кошти підуть на соціальний розвиток населеного пункту. А ще добре тим, що у місцевий садочок постачатимуть екологічно чисту продукцію і, до речі, дешевшу, ніж та, яку завозимо з Чернівців.

  • Автор:Емілія СЛЮСАР. Фото Дмитра ЯКОВІЦИ
  • Джерело: "Рідний край" від 28.10.2011 року

Tеми