Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

27.10.2011 16:05

СТОРОЖИНЕЦЬКИЙ ДОСВІД ПЕРЕХОДУ ГОРОДЯН НА ІНДИВІДУАЛЬНЕ ОПАЛЕННЯ СВОЇХ ОСЕЛЬ УЗАГАЛЬНЯТЬ ТА ПЕРЕДАДУТЬ ІНШИМ РЕГІОНАМ КРАЇНИ  |  Міжрегіональне співробітництво

Отож, згідно з Проектом сформована експертно-аналітична група із семи експертів, у яку входять представники місцевого самоврядування, виконавчої гілки влади, журналісти та спеціалісти житлово-комунального господарства.
На базі документів та опитування буде всебічно проаналізовано проблеми, пов’язані з переходом осель городян, які користувалися послугами тепломережі, на індивідуальне опалення, проведено низку консультацій, підготовлено аналітичний документ із рекомендаціями та проектом рішення, яким зможуть скористатися в багатьох містах країни, де виникне аналогічна ситуація. У Проекті будуть задіяні також провідні вітчизняні аналітики.
У кінцевому підсумку буде прийняте ефективне та узгоджене із зацікавленими сторонами рішення стосовно проблеми теплопостачання вразливих категорій населення. У подальшому досвід експертної аналітичної групи буде поширено в інші регіони країни.
З цього приводу відбулася прес-конференція, у якій взяли участь представники влади Сторожинецького району.

На фото: під час тренінгу експертно-аналітичної групи на базі м. Сторожинця 20 жовтня 2011 року.

  • Автор:Ярослав ЛИЖНИК. Фото Сергія СТИРАНА
  • Джерело: "Рідний край" від 21.10.2011 року

Tеми