Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

04.10.2011 16:31

“НЕСПОКІЙНИМ СЕРЦЯМ” - 25 |  Привітання

Двадцять п'ять років тому з ініціативи ветеранів війни та праці був створений клуб "Неспокійні серця". У ньому на той час налічувалось 40 учасників, яких об'єднала любов до пісні, музики, спільні захоплення.
Відкрили об'єднання у вересні 1986 року у районному будинку культури. У рамках урочистостей відбувся тематичний захід "Про героя і героїчне», під час якого відбулося знайомство, цікаві розповіді про минуле, линули пісні з далекої юності.
Минали літа, зазнавав змін склад учасників клубу. Та незмінними залишилося те, що повсякчас єднає у ньому людей, які перебувають на заслуженому відпочинку: зустрічі - спогади про пережите, пісні далекої молодості, танці під ритми призабутих мелодій. А ще - спільні вечорниці з нагоди свят.
Цікавими є прогулянки лісом.
У практику роботи клубу впроваджена нова форма -організація екскурсій відомими місцями краю. Ветерани вже побували в жіночому монастирі на Анниній горі.
Підготовкою заходів займається рада клубу, яку нині очолює Никифоряк В. І., ініціативна, творча і завжди в доброму настрої люди на. А за чверть століття головами ради були Грінберг X. А., Сарабанська А. А., Пашкова А.С.
Впродовж двадцяти п'яти років супутником клубу є пісня. При об'єднанні від початку його створення діє вокальний ансамбль, який уже багато років радує своїм співом жителів району. Учасники ансамблю повсякчас підбирають новий репертуар, беруть участь у районних святах, оглядах, конкурсах, благодійних концертах. У 2010 році вони стали лауреатами обласного конкурсу патріотичної пісні.
Вокальний гурт об'єднав 15 справжніх любителів пісні, серед яких - Проценко Р. Ю., Никифоряк В. І., Гаденко М. І., Савчук В. Г, Доніченко Г. С, Гординська А. В., Афанасьєва Н. С, Крикун 3. І., Морошан О. Д., Ребеза В. Т., Плешкова 3. І., Головненко Н. С., Павлишина Г. П. У репертуарі вокального колективу -українські та буковинські народні пісні, твори про Велику Вітчизняну війну, сучасних композиторів. Жоден захід у клубі ветеранів війни та праці не обходиться без співу вокального колективу "Неспокійні серця", бо там де пісня - там і радість життя.
Чверть століття незмінним керівником і організатором клубу є Богайчук С. 3. Вона надихає, організовує роботу об'єднання, старається зробити дозвілля ветеранів війни та праці змістовним, цікавим і веселим.
Добрим і теплим словом слід згадати тих учасників, які стояли біля витоків клубу "Неспокійні серця" і яких, на жаль, немає серед нас. Це - Проценко В. І., Сарабанська Г. Я., Рожкова Н. С, Рожков О. С, Великоданов І. Д., Забіяка Г. І., Пелецький Т. В., Мельник Т. П, Матківська А. В., Воронов О. І., Якубовська О. І. та багато інших.
Якщо у вас у серці поселився сум і ви відчуваєте невлаштованість у душі, завітайте на заходи клубу ветеранів війни та праці "Неспокійні серця", де невичерпним джерелом б'є молодість, радість і велика любов до життя.

  • Автор:Ярослав ЛИЖНИК
  • Джерело: "Рідний край" від 30.09.2011 року

Tеми