Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

13.09.2011 16:33

НЕХАЙ ДОЛЯ ПОСМІХАЄТЬСЯ, А ПАРТНЕРИ НЕ ПІДВОДЯТЬ |  Привітання

Уже традиційно, у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначають День підприємця. У районі це свято стосується майже шести тисяч зареєстрованих приватних підприємців та працівників більше 260 підприємств приватної форми власності.
З професійним святом підприємців Підгір’я щиро привітав голова районної державної адміністрації Франц Федорович.
- Ви є представниками тієї кращої частини нашого суспільства, яка в час важких випробувань не розгубилася, знайшла сферу застосування своїх умінь. У бізнесі, як відомо, процвітають люди з неординарним мисленням, які вміють завжди знайти нестандартне рішення. Щоб дістатися до джерела, треба завжди пливти проти течії. Завдяки цьому правилу ви змогли вижити, стати на ноги, зміцніти і рухатися вперед.
Протягом останніх років в районі відбуваються відчутні зрушення у розвитку малого підприємництва. Воно охопило всі галузі економіки. У середньому на одному підприємстві малого бізнесу працює 10 осіб.
Стабільно зростає з кожним роком внесок малих підприємств в загальному обсязі виробництва. Так, порівняно з 2001 роком обсяг виробництва продукції на малих підприємствах виріс у 8 разів і досяг 75 млн. грн. в рік. Сьогодні ми можемо подякувати керівникам таких приватних підприємств, як МП «Скіф» Коржану В. М., МП «Веселка» Мітріку Г. І., TOB «Буковинський
індустріальний Союз» Потапчук Б. В. та іншим
керівникам підприємств, які успішно працюють, нарощуючи темпи виробництва, створюючи нові робочі місця та забезпечуючи надходження до бюджетів усіх рівнів. В районі діє 8 приватних підприємств з іноземними інвестиціями, більше 10 підприємств здійснює експортні операції.
Найбільше робочих місць створили підприємці у сфері торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення. Мережа цих закладів роширюється з року в рік, підвищуючи культуру обслуговування та задовольняючи попит жителів району. А у багатьох населених пунктах району сучасні об’єкти торгівлі стають справжньою окрасою їх центрів.
У  нинішньому році, з відкриттям двох нових приватних автопідприємств ПП «Підгір’я-Авто» та ПП «Флеш-Захід-Сервіс», пасажирські автоперевезення на всіх маршрутах в районі виконують суб’єкти малого бізнесу.
Основні показники роботи у будівельній та ряді інших галузей економіки району також забезпечують приватні
підприємства і підприємці.
Очільник районної виконавчої гілки влади Франц Федорович та керуючий справами районної ради Василь Грозаву нагородили грамотою обласної державної адміністрації директора МП “Скіф” Володимира Коржана.
До присутніх у залі з вітальними словами звернулися також голова районної асоціації підприємців, директор МП “Веселка” Георгій Мітрік, начальник відділу районного центру зайнятості Катерина Касіян, начальник Пенсійного фонду у районі Михайло Помуц, начальник відділу районної державної податкової інспекції Василь Григорчук, головний санітарний лікар району Петро Давид та представники інших служб. Кращим бізнесменам Підгір’я вручили почесні грамоти та подарунки.
Учасники художньої самодіяльності подарували всім кілька номерів і, звичайно, гарний, піднесений настрій.

  • Автор:Емілія СЛЮСАР.
  • Джерело: "Рідний край" від 09.09.2011 року

Tеми