Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

13.07.2011 16:26

ЛЮДИНА СВІТЛОЇ ДУШІ |  Привітання

Свій шлях, як освітянин, Октавіан Миколайович Кукуруз розпочав у Ропчанській школі. На роботу до “восьмирічки” він прийшов, сповнений ентузіазму, одразу після закінчення навчання на фізико-математич-ному факультеті Чернівецького державного університету у 1964 році. А вже через три роки старання Октавіана Миколайовича помітили і запропонували посаду інспектора шкіл у районному відділі освіти. З 1976 року він виконує обов’язки голови районого комітету профспілки працівників освіти. Безперечно, набутий досвід на попередніх етапах життєвої стежини дозволив йому глибоко вникати в проблеми педколективів. І це дало позитивний результат. Він щиро переймається турботами колег, чим може - допомагає і підтримує. Але так сталося, що змушений через певні обставини, незалежні від нього, покинути цю ділянку роботи.
У 1985-1994 роках О. М. Кукуруз працює вчителем у Підліснянській школі-інтернаті, що у сусідньому районі. І все ж, коли часи змінились, освітяни не забули про Октавіана Миколайовича, обрали знову головою районного профспілкового комітету працівників освіти. Він з додатковою наполегливістю переймається долею колег і завжди відстоює права освітян.
У 1987 році Октавіану Миколайовичу присвоєно почесне звання “Відмінник народної освіти”. Серед численних нагород - Грамота Всеукраїнського республіканського комітету профспілки працівників освіти вищої школи і наукових закладів. У 2003 році О. М. Кукуруз нагороджений премією О. Поповича, а у 2004 - почесною грамотою ЦК профспілки працівників освіти та науки.
Нині Октавіан Миколайович на заслуженому відпочинку. Та за роки своєї плідної праці він завоював неабиякий авторитет у освітянських колах, як людина порядна та небайдужа. У нього переймали досвід молодші колеги, які і досі говорять про свого доброго вчителя з ностальгічними нотками в голосі, адже людей з такою світлою душею і щирими намірами - не так багато.

  • Автор:Анастасія БУЧКОВСЬКА.
  • Джерело: "Рідний край" від 08.07.2011 року

Tеми