Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

13.07.2011 16:19

ЛОВИСЬ, РИБКО! |  Привітання

10 липня на Підгір’ї, ймовірно, був чималий улов риби, адже за календарем - День рибалки. Охочих знайти однодумців за інтересами радо чекає Сторожинецька районна організація мисливців та рибалок.
Її очільник Ю. Б. Ткачук тепло відгукується про всіх членів товариства. Їх, станом на 2011 рік, - 607 чоловік. З нагоди свята окремо варто сказати про тих, хто не просто любить своє хобі, а й результативно пропагує ідеї охорони навколишнього середовища.
Активістами організації є С. І. Чистов (почесний член УТМР), І. Ю. Романов (учасник щорічних обласних змагань з риболовлі, переможець 2009 р.), М. І. Ткачук, О. С. Червоняк, С. М. Карпюк, М. Г. Лотанюк, В. В. Репінецький, В. П. Сидорський, інші.
Найболючішим питанням сьогодення для рибалок є, як не парадоксально, практична відсутність доступних водойм для любительської ловлі риби. Водні масиви Сторожинеччини переважно орендують або вони перебувають у приватній власності. А це значить, що відпочити на березі з вудилищем можна згідно з графіком, цінами та умовами господаря.
Домовленості про дозвіл на риболовлю для членів організації укладено з власниками водойм у с. Кам’яній, смт. Красноїльську, с. Банилові-Підгірному. Також у розпорядженні організації - береги р. Сірету на території міста та району.
Ю. Б. Ткачук застерігає, що свято - не привід ігнорувати обмеження щодо риболовлі. Марену виловлювати суворо заборонено, рибу інших видів - відповідно до розміру. Так, спіймавши, відпускайте у воду голабеля, який виріс лише до 15 см, коропа -до 30 см. Загальний одноденний улов не повинен перевищувати 10 кг на чоловіка.
Організація бажає всім рибалкам вдалого улову. А погода теж тому сприяє. Головне, щоб атмосферний тиск був стабільним.

  • Автор:Ірина ПАНКРАТОВА. Фото Сергія СТИРАНА.
  • Джерело: "Рідний край" від 08.07.2011 року

Tеми