Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

08.07.2011 14:46

МАЙНО САНАТОРІЮ “ЗОЛОТИЙ КОЛОС” ВИСТАВИЛИ НА АУКЦІОН |  Економіка та бізнес

Своєчасне отримання заробітної плати - це конституційне право кожного громадянина.
На жаль, є непоодинокі випадки, коли працівникам невчасно виплачують заробітну плату або виплачують її меншою, ніж передбачено законом. Але найбільш ганебним явищем сьогодення є невиплата заробітної плати працівникам за відпрацьований час та виконану роботу.
У такому випадку кожний працівник, чиї права було порушено, може безпосередньо сам чи через правоохоронні органи звернутись у суд для відновлення порушених прав та примусового стягнення заробітної плати з роботодавця.
Нині у відділі державної виконавчої служби районного управління юстиції на виконанні перебувають 43 рішення суду щодо стягнення боргів по виплаті заробітної плати на загальну суму 85832,38 грн. з TOB «Санаторій “Золотий колос» (керівник Чолак І. М.). Це підприємство протягом 11 місяців не виплачує заробітну плату своїм найманим працівникам та не сплачує страхові внески до різних державних фондів.
З метою виконання вищевказаних рішень суду відділ державної виконавчої служби вжив ряд заходів примусового характеру. Зокрема, за поданням державного виконавця суд заборонив керівнику згаданого підприємства покидати межі України до моменту погашення всіх боргів. Окрім того було
описано та передано на реалізацію майно TOB «Санаторій “Золотий колос» - транспортні засоби та металеві резервуари.
На жаль, перший аукціон, який був призначений для реалізації описаного майна, не відбувся, тому державний виконавець у порядку, який передбачений чинним законодавством України, зробив уцінку майна та передав у торгівельну організацію для проведення повторного аукціону.
Він відбудеться 12 липня 2011 року за адресою: м. Чернівці, вул. Севастопольска, 18А, офіс №5. Участь в аукціоні можуть брати усі бажаючі, хто пройде відповідну реєстрацію у торгівельній організації та сплатить гарантійний внесок. Більш детальну інформацію про порядок реєстрації на аукціоні, розмір гарантійного внеску та інші умови проведення аукціону можна отримати безпосередньо у відділі державної виконавчої служби районного управління юстиції (м. Сторожинець, вул. Ватутіна, 11. Тел. 2-18-79).
Аукціон з реалізації вищезазначеного майна може не відбутися у випадку, якщо ніхто не виявить бажання купити дане майно або (це - найкращий варіант для колективу “Золотого колоса”) у випадку повного погашення боргів до моменту початку аукціону.

  • Автор:Василь БАЛАНЮК, начальник відділу державної виконавчої служби районного управління юстиції.
  • Джерело: "Рідний край" від 01.07.2011 року

Tеми