Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

31.05.2011 17:01

ЗАПРОШУЄ “КРАСНОЇЛЬСЬКА ПОЛОНИНА-2011” |  Туризм

У селищі міського типу Красноїльськ (напрямок -Бухарестська дорога) 5 червня 2011 року об 11 годині відбудеться районне свято «Красноїльська полонина-2011».
Селище Красноїльськ -це живописний куточок Буковини, розташований на кордоні з Румунією, у передгір’ї Карпат - найкрасивіших гір Європи. Це унікальна природна скарбниця флори і фауни, край «золотого» бука і заповідних мисливських угідь. Красноїльськ наділений чудовими умовами для відпочинку: незабруднене навколишнє середовище, чисте гірське повітря, стрімкі ріки, гори, сільська місцевість, де збережені національні обряди та традиції. Але найголовнішою цінністю передгірного краю є працьовиті і талановиті люди, які гостинно приймають всіх відпочиваючих  буковинських Карпат.
Традиційним у районі стає проведення свят на гірських полонинах. Цього року такий захід організований на мальовничій полонині селища Красноїльськ. Свято відвідають керівники обласної державної адміністрації, представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації та територіальних представництв центральних органів виконавчої влади, гості з сусідніх районів та Румунії.
Це свято в Красноїльську організовуємо вперше, але, враховуючи давні традиції та з метою підтримання сільського господарства та розвитку сільського зеленого туризму, планується проводити щороку. Саме тому організаційний комітет запланував проведення торговельно-виставкових заходів з представленням декоративно-ужиткового мистецтва, самобутніх буковинських промислів, продукції сільського господарства району. У програмі передбачено проведення святкових концертів, лотереї, спортивні змагання з кінної верхової їзди, народні гуляння, конкурси та розваги.
«Красноїльська полонина – 2011» запрошує всіх бажаючих відвідати свято та бажає приємного відпочинку.
Для отримання додаткової інформації звертатися за телефоном 2-16-80.

  • Автор:Оргкомітет.
  • Джерело: "Рідний край" від 27.05.2011 року

Tеми