Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

25.05.2011 16:47

НОВА ПЕРЕМОГА НА ВСЕСВІТНЬОМУ КОНКУРСІ |  Громадське життя

З 5 по 9 травня у Бухаресті (Румунія) проходив Всесвітній конкурс INFOMATRIX-2011, куди з’їхалися юні талановиті фотолюбителі з усього світу.
Збірна команда України у складі 5 учасників вдруге брала участь у такому грандіозному заході. Нашу область представляла Анна Місікевич, вихованка студії «Фокус» Сторожинецького ЦДЮТ та студії «Зеніт» Сторожинецького екологічного центру (керівник - відмінник освіти України Місікевич Іван Танасійович).
-  У Бухаресті нас приймали привітно, сам фестиваль пройшов на дуже високому рівні.
Усі учасники від України повернулись з нагородами.
-  Побувавши на фестивалі, я знайшла багато друзів з усього світу. З багатьма представниками команд з Японії, Китаю, Туреччини, Мексики, Молдови, Анголи, Куби спілкувалася без труднощів, бо вони володіють російською мовою, - розповідає Анна.
На цей конкурс дівчина представила роботи під назвою «Краса рідного краю» та два плакати з дизайнерською обробкою фотографій, в яких показала красу та велич Буковинського краю, його високих гір та бистрих рік. Від таких фото журі були у захопленні.
Результатом участі у конкурсі стала почесна бронзова медаль.
-  Я рада, що мені пощастило побувати на такому фестивалі, а ще більше приємно, що мене запросили взяти участь у наступному, який відбудеться у Мехіко у 2012 році, - поділилася юна краянка.
На знімку: Анна МІСІКЕВИЧ з китайськими друзями.

  • Джерело: "Рідний край" від 20.05.2011 року

Tеми