Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

06.05.2011 12:25

ВІТАЄМО |  Привітання

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни! Дорогі краяни!
Щиросердно вітаємо вас з нагоди знаменного свята -Дня Перемоги! Ця вікопомна дата втілює в собі безприкладний героїзм, мужність та звитягу, самовіддану ратну працю борців з фашизмом, тріумф переможців і смуток вдячних нащадків за мільйонами полеглих воїнів та безвинних жертв війни. Для нас, спадкоємців Великої Перемоги над фашизмом, найвищою життєвою істиною є вірність її славним урокам, сердечна увага, шана і повага до оборонців рідної землі - нині сущих ветеранів, полеглих в боях та загиблих від ран уславлених і невідомих героїв Великої Вітчизняної війни.
Імена наших співвітчизників, які дарували нам мирне небо над рідною землею, золотими літерами вписані в літопис Перемоги. Сьогодні і щодня, у свята і в будні ми з почуттям гордості і скорботи схиляємо голови у доземному поклоні перед їхнім жертовним подвигом, перед світлою пам’яттю тих, хто загинув у пекельному горнилі війни, хто помер у мирний час від незагоєних фізичних і душевних ран. У вдячному синівському поцілунку ми торкаємось спрацьованих рук солдатських берегинь - вдів, матерів, сестер - які своєю всеперемагаючою любов’ю і безприкладною вірністю продовжують торувати славний земний шлях своїх полеглих оборонців.
Щиро зичимо вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, незламного життєвого гарту, родинного затишку і тепла, цілющої Божої ласки, любові і шани людської! Нехай усіх нас зігріває незгасиме світло Перемоги, а вдячність народу додає переможцям сил та наснаги для добрих справ в ім’я гідного сьогодення та щасливого майбуття матері - України!

Дорогі наші матері! Шановні краяни!
Перші травневі дні приносять в наші домівки сповнене ніжності та любові свято - День матері. Воно є продовженням одвічних традицій і цінностей нашого народу, адже українці споконвіку ставились до жінки-матері з повагою та любов’ю. Це ставлення ми успадкували від старших поколінь і маємо передати своїм дітям і онукам.
Мати - Берегиня роду, найдорожча та найсвятіша людина для кожного з нас. Де б ми не були, щоб не робили, у хвилини радості чи смутку, мама завжди поруч з нами. Безмежна материнська любов та підтримка, благословення та щира молитва ведуть нас по життю, стоять на варті всього доброго та людського.
Рідні наші! Ми вклоняємося вам за самовідданість та терпіння, за все, що ви робите для своїх дітей, для своїх родин, для всієї нашої України.
Щиро вітаємо з святом та зичимо здоров’я, добра, щедрої долі та Божого благословення вам і вашим близьким.
Нехай усе життя вас зігріває тепло сердець та турбота дорогих і люблячих людей!
Михайло ПАПІЄВ, голова обласної держадміністрації.             Валентин МАНІЛІЧ, заступник голови обласної ради.
Франц ФЕДОРОВИЧ, голова районної держадміністрації.       Петро БРИЖАК, голова районної ради.  • Джерело: "Рідний край" від 06.05.2011 року

Tеми