Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

22.04.2011 13:27

ХРИСТОС ВОСКРЕС! |  Привітання

Дорогі краяни!
З великою радістю та від щирого серця вітаємо вас з Світлим Воскресінням Христовим!
У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне, бо радість Воскресіння Христового дозволяє усім нам піднестися над буденною суєтою життя, побачити справжню велич Господньої любові, яка вселяє в нас тверду надію та впевненість у щасливе майбутнє.
Шановні друзі! Поділімося один з одним радістю свята, зігріймо теплом своїх сердець тих, кому сьогодні нелегко, хто переживає непрості моменти свого життя, кому необхідна наша підтримка та любов. Під час Божественної Літургії піднесімо щирі молитви до Господа, подякуймо йому за захист та підтримку. Нехай Воскреслий Христос обдарує нас мужністю та рішучістю, додасть сил та наснаги, допоможе духовно очиститись.
Сердечно бажаємо кожній буковинській родині радості, любові та злагоди, затишку та добробуту у домі. Нехай непохитна віра у власні сили та успіх супроводжують вас у всіх справах та починаннях в ім’я розквіту Буковинського краю, рідної України.
Веселих вам і радісних Великодніх свят!
З повагою,


Михайло ПАПІЄВ, голова обласної держадміністрації.
Микола ГАВРИЛЮК, перший заступник
 
      Валентин МАНІЛІЧ, заступник голови    обласної ради.
      Петро БРИЖАК, голова районної ради. 
Настоятель храму Святого Георгія УПЦ в Сторожинці, благочинний району, митрофорний протоієрей Василь КОВАЛЬЧУК:

- Христос Воскрес! Сповнені духовної радості, ми з ласки Божої прославляємо Воскреслого із мертвих Христа Життєдавця. Святитель Іоанн Златоуст так зображує повноту цієї радості: “Нині веселяться Ангели, радуються Архангели, Херувими і Серафими, урочисто святкуючи з нами наповнене світлом свято - Воскресіння Христове”.
Воскресіння Христове є найвеличнішим чудом в історії світу. Воно поклало початок загальному воскресінню. Воскреслий Христос повернув нам усе, що ми втратили через гріхопадіння наших праотців, зруйнував стіну між Богом і людьми, відчинив нам ворота Раю, подарував можливість називати себе дітьми Божими.
Всіх вас, дорогі браття і сестри, вітаю з Пасхою Господньою, з Празником торжетсва життя над смертю. Нехай Воскреслий Христос Спаситель усіх нас благословить, утішить у наших земних скорботах і щиро обдарує благами, які потрібні для земного і Небесного життя. Амінь!

Настоятель храму Св. Анни УГКЦ Іван ГОПКО:

- Поринаючи спогадами у раннє дитинство, згадую, як на святкування Великодня збирались вдома за широким родинним столом. Закарбувалось у пам’яті і те, як, будучи школярем, поспішав на Великодне Богослужіння, а біля церкви на вірян вже чатували войовничі атеїсти. Мені, підлітку, було важко усвідомити, що хтось може забороняти відвідувати Господню обитель. Дякувати Богу, позаду залишились роки переслідувань і церква почала активно відроджуватись. Ще десятиліття тому греко-католицька громада сторожинчан вперше відвідала Великодне Богослужіння у невеличкій дерев’яній церкві, а вже нині поряд височіє величний цегляний храм.
Вітаю вірян з нагоди Світлого Воскресіння Христового, бажаю пройнятись атмосферою, що є особливо піднесеною у ці дні. Іван Златоуст говорив, що святкувати Великдень має кожен, і не має значення, яким був ваш піст, у якій годині ви прийшли на Богослужіння до храму Господнього, адже нікому ніколи не забракне ласки Божої. Тож, усіх щиро вітаю зі святою Пасхою! Миру, злагоди і Господніх благословінь!

Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці УПЦКП у Сторожинці, благочинний  району Михайло СМОЛЯК:

- У нашій родині завжди шанували християнські православні свята, які відтворюють історію нашого буття від народження Христового. Для мене Пасха - Світле свято Христового Воскресіння, це - спомин про визволення з рабства гріха, воскресіння Бога і Духа. Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас за вірою у перемогу світла над мороком, добра - над злом, життя - над смертю. Ми відкриваємо свої душі перед Богом, прохаючи наповнити їх духовною силою і надією. Дякуємо за те, що в дні випробувань відчуваємо Його захист і підтримку. У найскладніші часи ми непохитно вірили, що Господь не залишить нас, знаходили в ньому надійну опору і милосердя. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке необхідне всім нам, всьому українському народу.
Бажаю кожному Божого благословіння, душевної чистоти, миру та спокою. Нехай Світле Воскресіння надихає нас на добрі і праведні справи, стане початком нового, кращого життя, сповненого добра і любові.

Настоятель римо-католицького костелу Святої Анни, місіонер ордена Святого Вікентія де Поля Едвард ЛОЕК:

- Свято Пасхи - це не тільки історія і традиції, а й доказ постійної присутності Бога поряд з людьми. Від імені католиків латинського обряду, які проживають на цій гарній землі, сердечно поздоровляю усіх незалежно від національної, мовної, культурної чи релігійної приналежності, з святом Світлого Воскресіння Господнього. Хочу побажати вам, щоб Христос, який для нас прийшов у цей світ, благословив і нашу земну мандрівку. Щоб Христос, який помер за гріхи кожної людини, пробачив нас і допоміг будувати єдність з Богом-Отцем і поміж нами, людьми. Щоб Христос, який воскрес, давав нам щоденно силу для подолання усякого зла, для зміни самих себе, для розбудови у любові, доброзичливості і взаємодопомозі єдиної сім’ї дітей Божих.
У ці дні, коли переживаємо святий час, пов’язаний з мукою, смертю та Воскресінням Спасителя Ісуса Христа, схиляю голову перед Господом у молитві за кожну людину. Усіх вам благ, здоров’я та радості, багато сонця на небі та у ваших серцях!


  • Джерело: "Рідний край" від 22.04.2011 року

Tеми