Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

17.02.2011 16:22

ЧОМУ ЗАКРИВАЮТЬ ГРУПИ З ЦІЛОДОБОВИМ ПЕРЕБУВАННЯМ У ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ |  Відповіді на питання

Нині до цього питання у багатьох населених пунктах неоднозначно ставляться. Воно обростає різноманітними домислами. Тож, з приводу цього пропонуємо вашій увазі коментар відділу освіти райдержадміністрації.
Передусім, слід сказати, що ще у квітні минулого року було доручення голови Чернівецької обласної державної адміністрації про створення робочих груп для перевірки режиму роботи ДНЗ, і, зокрема, груп з 12-годинним та 24-годинним перебуванням у них дітей. Відділ освіти протягом травня 2010 року проаналізував комплектування груп з 24-годинним перебуванням дітей у дошкільних закладах у селах Верхні Петрівці, Нижні Петрівці, Їжівці, Банилів-Підгірний, Давидівка, Зруб-Комарівський, Комарівці, Стара Жадова, Нові Бросківці, Михальча, Великий Кучурів. Було встановлено, що лише 8 відсотків батьків, діти яких перебувають на цілодобовому утриманні, зайняті на виробництві у вечірній та нічний час. У червні 2010 року засновникам дошкільних навчальних закладів з цілодобовим перебуванням було направлено листи на предмет доцільності утримання таких груп.
Протягом жовтня-листопада минулого року це питання було вивчено повторно. Встановлено, що фактична наповнюваність груп з цілодобовим перебуванням становить менше ЗО відсотків від планової. Згідно з рішенням III сесії 6 скликання Сторожинецької районної ради від 11. 01. 2011 року
№29-3/2011 «Про оптимізацію мережі та видатків на утримання закладів культури, освіти, охорони здоров’я та апаратів місцевих рад району» рекомендовано Банилово-Підгірнівській, Старожадівській, Великокучурівській, Нижньопетровецькій, Їжівській, Зруб-Комарівській, Комарівській, Михальчанській, Верхньопетровецькій сільським радам змінити режим роботи груп з 24-годинного перебуванням дітей на 12-годинний та внести зміни у штатні розписи відповідно до нормативів з 1 лютого 2011 року. У даний час, згідно з рішенням засновників, змінено режим роботи у ДНЗ у Михальчі, Великому Кучурові, Їжівцях, обмежено з двох до однієї групи цілодобового утримання в Комарівському, Давидівському, Нижньопетрівецькому ДНЗ.

  • Джерело: "Рідний край" від 11.02.2011

Tеми