Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

02.02.2010 10:23

У НКРЕ встановили: тариф за спожиту електроенергію для жителів багатоквартирних будинків, де немає централізованого теплопостачання, становить 15,6 коп. за кіловат  |  Відповіді на питання

Згідно з постановою НКРЕ від 10 листопада 2009 №1280 «Про внесення змін до тарифів на електроенергію, що відпускається споживачам», відпуск електроенергії населенню, яке живе у багатоквартирних будинках населених пунктів не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання, проводиться за тарифом 15,6 коп. за 1 кВт. год (без ПДВ).
Обов’язковими умовами застосування зазначеного тарифу на електричну енергію є:
підтвердження відповідною довідкою, що населений пункт (місто, село, селище) не газифікований природнім газом (на
території адміністративно-територіальної одиниці понад три роки немає газопостачання) органу місцевого самоврядування адміністративно-територіальної одиниці;
що у цьому населеному пункті немає (не будувались, демонтовані) або не функціонують понад три роки системи централізованого теплопостачання (системи централізованого теплопостачання, які не знято з балансу експлуатаційної організації, але немає можливості їх експлуатувати у зв’язку з проведенням реконструкції або демонтажу).
Підтвердження факту відсутності або неможливості експлуатації   систем централізованого теплопостачання
населеного пункту здійснює інспекція Держенергонагляду та засвідчує відповідним Актом. Оформлення акту, що підтверджує непрацездатність або відсутність систем централізованого теплопостачання у багатоквартирних будинках населених пунктів, здійснюється на підставі звернення органу місцевого самоврядування у інспекцію Держенергонагляду.
Оформлення акта здійснюється в десятиденний термін з дати отримання звернення.

  • Автор:В. АНДРИЦУЛЯК, начальник інспекції Держенергонагляду у Чернівецькій області.
  • Джерело: "Рідний край" від 29.01.2010

Tеми