Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сторожинецький район

Новини

28.01.2010 08:37

Заявки на польські візи прийматимуть через Інтернет |  Міжрегіональне співробітництво

Міністерство закордонних справ Польщі планує з квітня цього року запровадити в усіх консульських установах в Україні можливість подачі документів на отримання візи через Інтернет. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на польський МЗС.

В Інтернеті буде розміщено інтерактивну форму, яку можна буде заповнити он-лайн та відразу визначити дату подачі документів безпосередньо в консульстві. Документи після заповнення онлайн-форми можна буде здавати особисто або відправляти поштою.

Онлайн форма автоматично буде вказувати на помилки в анкеті, а також одразу буде реєструватися в електронній системі консульства, що дозволить пришвидшити видачу віз.

У МЗС також запевнняють, що при новій процедурі не буде проблем, які були під час запровадження інтернет-реєстрацій на здачу документів до консульств раніше, коли часом сторонні особи „вламувалися” в систему.

За попередніми даними польського МЗС, в минулому році українці отримали на 17% більше віз, ніж в 2008 році, - більше 410 тис.

Довідка.

В Україні діє п’ять консульств Польщі: в Києві, Львові, Луцьку, Харкові та Одесі.

Польські консульства видають національні візи, які дають право знаходитися лише на території Польщі, та шенгенські, з якими можна подорожувати 25 європейськими країнами, які входять в Шенген.

Tеми