Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Красноїльськ (Сторожинецький район)

Публікації

Маланка з Червоної книги
Розрекламована, випещена увагою мас-медіа вашківецька маланка в порівнянні з маланкою красноїльською – як наперсток в порівнянні з Говерлою. Те, що відбувається тут, на румунському кордоні, словами не опишеш. Це дуже, дуже сильно і автентично. І масово — особливо якщо ти стоїш на перехресті в центрі селища, і на тебе одночасно з трьох боків сунуть три різні маланки, всі з музикою, всі чисельні, всі яскраві.

"Свинячий грип" в Україні: брехня лікарів, піар і відмивання 5,5 мільярдів
В стране нет эпидемии "свиного гриппа", но есть банальная эпидемия гриппа – как и каждый год. Но в результате извращения фактов в Украине объявлена эпидемия совершенно другой болезни. Всего за один день под этим предлогом правительство решило потратить несколько миллиардов гривен.

СТАРІСТЬ У ТРИДЦЯТЬ РОКІВ?
Молодість – це час, коли людина здійснює одне з найбільших своїх відкриттів: пізнає самого себе. Щоб не спотикнутися об життєві каміння – питай поради в старших. Якщо повною мірою шанувати мудрість стариків, в житті було б набагато менше юнацької глупоти, яка йде від незнання життя, самовпевненості, необачності... В. СУХОМЛИНСЬКИЙ.