Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Комарівці (Сторожинецький район)

Новини села

19.10.2011 13:33

ПОСТРАЖДАЛІ ВІД МИНУЛОРІЧНОЇ ПОВЕНІ ВСЕ ЩЕ ОТРИМУЮТЬ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ |  Діяльність органів виконавчої влади

Довгоочікувані сподівання багатьох жителів району, які постраждали від торішної повені, але з різних об’єктивних причин не отримали компенсації за завдані стихією збитки, нарешті виправдалися. З ними зустрілися у залі засідань районної ради перший заступник голови облдержадміністрції  Г.Галиць, очільники районної влади - Ф. Федорович та П. Брижак, депутати обласної ради, які свого часу порушили проблему, М. Березовський, М. Плегуца, Г. Березовський.
Захід розпочав голова райдержадміністрації Ф. К. Федорович. Він пояснив, що кошти, направлені у район для допомоги постраждалим, - це не державна компенсація, а закумульовані з добровільних внесків заможних людей з ініціативи голови ОДА М. Папієва.
- Приємно і обнадійливо усвідомлювати, що ми не залишаємося наодинці з своїми проблемами, а маємо вагому підтримку від крайової влади і особисто Михайла Папієва, - підкреслив Франц Карлович.
Так сталося, що ряд постраждалих не змогли вчасно подати потрібні документи, і через це їм не виплатили належних сум. Причини, як з’ясувалось у розмовах вже після заходу, - різні. Але найчастіше вони полягають у прозаїчній в ід с ут но ст і інвентаризаційних справ: хтось не зміг відшукати їх у паніці, хтось не встиг пер ео фо р ми т и власність після смерті батьків чи близьких родичів. Але усі ці люди шукали хоч якоїсь підтримки у влади. Саме тому була створена спеціальна комісія у складі представників відділу з питань надзвичайних ситуацій, контрольно-ревізійного, органів місцевого самоврядування, правоохоронних, яка вивчила усі деталі кожної справи та розробила додатковий реєстр. До вирішення проблеми долучилися і депутати обласної ради Г. Березовський та М. Березовський, які звернулися до голови ОДА з приводу необхідності допомогти постраждалим.
Звертаючись до учасників зустрічі перший заступник голови ОДА Г. Галиць підкреслив, що за дорученням М. Папієва злагодійного рахунку для допомоги нашим краянам, які постраждали від повені, виділено 1245 тисяч гривень. Він також оприлюднив списки громадян та суми коштів, передбачені для виплати. Загалом допомогу отримають 64 жителі району з Сторожинця, Великого Кучурова, Старої Жадови, Нової Жадови, Їжівців, Костинців, Тисовця, Бобівців, Нових Бросківців, Верхніх Петрівців, Давидівки, Снячева, Красноїльська. Виплати будуть здійснені через управління праці та соціального   захисту населення.
Представники громади висловили подяку обласній та районній владі за підтримку та розуміння.
  • Автор:Ярослав ЛИЖНИК
  • Джерело: "Рідний край" від 14.10.2011 року