Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Комарівці (Сторожинецький район)

Новини села

20.10.2010 17:01

З повеневих коштів вкрали понад 160 мільйонів |  Законність і правопорядок

На ліквідацію наслідків повені 2008 року в Чернівецькій області було використано 1,5 мільярда гривень. КРУ перевірило використання 1,1 мільярда або 75%. Перевіреними ревізіями виявлено порушень у використанні коштів на понад 123 мільйона гривень. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила заступник голови головКРУ України Олена Чечуліна. Ще 40 мільйонів гривень втрачено через неефективні управлінські дії.

Зокрема виявлено незаконних і нецільових витрат на 113 мільйонів гривень –понад 70 мільйонів на відновленні мостів і доріг, майже 30 мільйонів на відновленні об’єктів соцкультпобуту.

- Усі порушення були допущені ще до того, як наша команда прийшла до влади, - наголосив голова облдержадміністрації Михайло Папієв. – Найгірше те, що ці кошти ми маємо повертати тепер. Ці вкрадені 123 мільйони тепер мають повертати місцеві громади з бюджетів. Це означає що таку суму не буде вкладено у освіту, медицину, культуру. Тобто тепер мають розплачуватися усі буковинці.

За матеріалами ревізій КРУ правоохоронними органами порушено 21 кримінальну справу, матеріали ще 8 ревізій долучено до раніше порушених справ.