Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Комарівці (Сторожинецький район)

Новини села

07.06.2010 09:57

Піклування про дітей одне з пріоритетних завдань буковинських рятувальників |  Громадське життя

У Головному управлінні МНС в Чернівецькій області велику увагу приділяють навчанню, вихованню та турботі про дітей. З нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дитини працівники Головного управління МНС в Чернівецькій області відвідали 12 закладів області, це переважно спеціалізовані школи-інтернати, дитячі будинки, підшефні навчальні заклади.

Як повідомили БукІнфо у Центрі пропаганди ГУ МНС України в Чернівецькій області, вихованцям Чернівецької школи-інтернату для дітей з обмеженими можливостями слуху та Чернівецького військово-спортивного ліцею керівництво Головного управління та Чернівецького міського управління ГУ МНС подарували різноманітні іграшки та спортивний інвентар, а також нагадали основні правила безпеки життєдіяльності.

Не залишились поза увагою і ті сім’ї буковинців, де під час пожеж та інших надзвичайних подій постраждали діти. В більшості це малозабезпечені сім`ї, де через брак коштів дорослі не завжди можуть придбати малечі різноманітні іграшки та подарунки.

Працівники Головного управління МНС в Чернівецькій області відвідали три родини у м. Чернівці, Новоселицькому і Вижницькому районах та подарували дітям іграшки. Діти щиро дякували за подарунки та запрошували незвичних гостей ще приходити до них в гості.

Метою всіх проведених заходів було створити святковий настрій та подарувати дітям приємні миттєвості, адже найбільшою радістю для всіх є бачити щасливі та усміхнені дитячі обличчя.