Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Комарівці (Сторожинецький район)

Новини села

04.03.2014 16:47

Село, що дивиться з оптимізмом у завтра |  Життя територіальних громад
Село, що дивиться з оптимізмом у завтра у середині березня має відбутися аукціон на оренду земельної ділянки для будівництва елеватора у Комарівцях. Усі правоустановчі документи сільська рада підготувала і розмістила на сайті оголошень. Основним претендентом є сільськогосподарське підприємство "Мрія Глибоччини", яке має зареєстровану юридичну фірму "Комарівці-елеватор".
Якщо аукціон виграють саме вони, то для нашого населеного пункту буде чимало позитивних моментів, - ділиться сільський голова Світлана Бажура. - У першу чергу, будуть відкриті щонайменше 80 робочих місць. Водночас, збільшаться наджодження до місцевого бюджету. А кошти у нашому селі є куди витрачати: і на освітлення вулиць та ремонт будинку культури, як і на асфальтування частини дороги.


15.01.2014 08:46

У САДОЧКУ, ЯК У РАЮ |  Життя територіальних громад
У САДОЧКУ, ЯК У РАЮ ЧИМАЛО ЦІКАВИХ ЗАХОДІВ ВІДБУВАЄТЬСЯ У КОМАРІВСЬКОМУ ДНЗ “КОЛОСОК”08.10.2012 15:36

У КОМАРІВЦЯХ ВІДКРИЛИ СПОРТЗАЛ |  Освіта
У КОМАРІВЦЯХ ВІДКРИЛИ СПОРТЗАЛ У середу у Комарівцях відбулася знакова подія: напередодні дня працівників освіти України при сільській школі відкрили сучасний спортзал.
У новозбудованому двоповерховому приміщенні, вартість якого становить півтора мільйони гривень, є не лише спортивна кімната, тренерська, роздягальні, душові та санвузли, але й кабінет музики та психолога.


19.10.2011 16:10

"МАРІЯ КЮРІ" З КОМАРІВЦІВ |  Наука
"МАРІЯ КЮРІ" З КОМАРІВЦІВ “ХІМІЯ - ЦЕ ПІСНЯ!”. ТАКОЇ ДУМКИ ПРО ЦЮ ТОЧНУ НАУКУ МАРИНА БОДНАРЧУК, НИНІ - ДОКТОР НАУК ЦЮРІХСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ, А У МИНУЛОМУ - УЧЕНИЦЯ КОМАРІВСЬКОЇ ШКОЛИ, У ЯКІЙ ЇЙ ПОДОБАЛОСЬ ВИВЧАТИ РІЗНІ ПРЕДМЕТИ, АЛЕ ПЕРЕВАГУ ВСЕ Ж НАДАЛА ХІМІЇ, КОТРУ ВИКЛАДАЛА У ЗГАДАНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ЇЇ МАТИ МАРІЯ ПЕТРІВНА.19.10.2011 13:33

ПОСТРАЖДАЛІ ВІД МИНУЛОРІЧНОЇ ПОВЕНІ ВСЕ ЩЕ ОТРИМУЮТЬ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ |  Діяльність органів виконавчої влади
ПОСТРАЖДАЛІ ВІД МИНУЛОРІЧНОЇ ПОВЕНІ ВСЕ ЩЕ ОТРИМУЮТЬ МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ Так сталося, що ряд постраждалих не змогли вчасно подати потрібні документи, і через це їм не виплатили належних сум.


05.04.2011 18:11

РОЗПОЧАЛОСЯ ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ |  Громадське життя
РОЗПОЧАЛОСЯ ВЕЛИКЕ ПРИБИРАННЯ НАСТАВ ЧАС МАСОВОГО ПРИБИРАННЯ. ЗАЗВИЧАЙ, ДВІЧІ НА РІК У РАЙОНІ ОГОЛОШУЮТЬ МІСЯЧНИКИ БЛАГОУСТРОЮ - З 25 БЕРЕЗНЯ ПО 30 КВІТНЯ ТА З 1 ЖОВТНЯ ПО 31 ЖОВТНЯ. НА ЦЮ ТЕМУ НАША РОЗМОВА З ГОЛОВНИМ ДЕРЖАВНИМ САНІТАРНИМ ЛІКАРЕМ РАЙОНУ ПЕТРОМ ДАВИДОМ.


04.03.2011 11:54

УТВОРЕНА КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРИ ГОЛОВІ РАЙОННОЇ РАДИ |  Діяльність органів місцевого самоврядування
УТВОРЕНА КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРИ ГОЛОВІ РАЙОННОЇ РАДИ 2 БЕРЕЗНЯ 2011 РОКУ НА НАРАДІ КЕРІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ РАЙОНУ УТВОРЕНА КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРИ ГОЛОВІ РАЙОННОЇ РАДИ.


07.01.2011 12:58

Коляда – це і весело, і прибутково |  Святкові заходи
Коляда – це і весело, і прибутково Сьогодні ввечері – час колядувати. Для більшості дітлахів це можливість повеселитися і трохи заробити.


09.12.2010 10:49

“КОМАРІВСЬКА НИВА” ЗНАЙШЛА НАДІЙНОГО ПАРТНЕРА |  Сільське господарство
“КОМАРІВСЬКА НИВА” ЗНАЙШЛА НАДІЙНОГО ПАРТНЕРА Ще тільки зазоріло, а вони вже ладнаються в путь: хоч село і невелике, але треба подолати не один кілометр, щоб прийняти з рук сільських господинь запашне, ще зовсім тепле, щойно здоєне молоко.


20.10.2010 17:01

З повеневих коштів вкрали понад 160 мільйонів |  Законність і правопорядок
З повеневих коштів вкрали понад 160 мільйонів Тепер ці гроші мають повертати місцеві бюджети


11.10.2010 13:37

А НАЙМОЛОДШІ ВОЗДАВАЛИ ХВАЛУ В П І СЕННІЙ ФОРМІ |  Громадське життя
Свято подяки Господу за врожай відзначила община євангельських християн баптистів у Комарівцях.


04.10.2010 12:43

У СТОРОЖИНЕЦЬ ЗАВІТАЄ ПАТРІАРХ |  Громадське життя
У СТОРОЖИНЕЦЬ ЗАВІТАЄ ПАТРІАРХ 10 та 11 жовтня на Буковині перебуватиме з візитом Святійший Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет . 10 жовтня о 16.30 у міському храмі Різдва Пресвятої Богородиці (вул. Чернівецька) відбудеться молебень з участю високого духовного гостя.


10.09.2010 13:53

ДОСТУПНІ ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ |  Відповіді на питання
ДОСТУПНІ ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ Питання отримання житлово-комунальних субсидій продовжує залишатись одним із найбільш „гарячих” питань серпня. На телефонні „гарячі” лінії Кабміну, Мінпраці та усіх регіонів продовжують надходити звернення громадян. І якщо у перший тиждень місяця кількість звернень йшла на сотні, то зараз – це вже тисячі дзвінків, запитань та особистих звернень, а враховуючи регіональний аспект – їх десятки тисяч. Практично, особливих нарікань на роботу центральних та регіональних управлінь праці та соціальної політики у людей немає, якщо і є, то одиниці. Але запитань у населення все ж таки не зменшується і людям не все ще зрозуміло, незважаючи на спрощену систему та постійне інформування у ЗМІ про нові та більш доступні умови отримання субсидій. Про те, що найбільше цікавить громадян у плані нарахування субсидій та відповіді на запитання, які найчастіше вислуховують працівники „гарячих” ліній, – у наступних відповідях спеціалістів Мінпраці.


07.06.2010 09:57

Піклування про дітей одне з пріоритетних завдань буковинських рятувальників |  Громадське життя
Піклування про дітей одне з пріоритетних завдань буковинських рятувальників У Головному управлінні МНС в Чернівецькій області велику увагу приділяють навчанню, вихованню та турботі про дітей. З нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дитини працівники Головного управління МНС в Чернівецькій області відвідали 12 закладів області, це переважно спеціалізовані школи-інтернати, дитячі будинки, підшефні навчальні заклади.


04.06.2010 14:38

ЛИШ ДРУГИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ, А ВЖЕ СТАДІОН У КОМАРІВЦЯХ... ДИСКВАЛІФІКУВАЛИ |  Здоров'я та спорт
ЛИШ ДРУГИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ, А ВЖЕ СТАДІОН У КОМАРІВЦЯХ... ДИСКВАЛІФІКУВАЛИ ЯКБИ НЕ ОПЕРАТИВНЕ ВТРУЧАННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ, ТО СПОРТИВНИЙ ПОЄДИНОК МІГ БИ ПЕРЕРОСТИ У БАНАЛЬНУ БІЙКУ