Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

(Сокирянський район)

Новини

25.02.2021 10:57

Пенсійне забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи |  Інформації
У зв’язку з підвищенням з 01.01.2021 розміру мінімальної заробітної плати проведено перерахунок пенсій пенсіонерам, які виконували військовий обов’язок по ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, та визнані внаслідок цього особами з інвалідністю.

Постановою Кабінету Міністрів України №1210 від 23.11.2011 «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачено, що за бажанням військовослужбовців, зокрема військовозобов’язаних, призваних на військові збори, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї під час проходження військової служби (військових зборів) і внаслідок цього стали особами з інвалідністю, пенсія по інвалідності обчислюється з п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня відповідного року


25.02.2021 09:22

Конкурс фахової майстерності |  Освіта
Конкурс фахової майстерності 23 лютого 2021 року у Чернівцях відбулися урочистості з нагоди закриття другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2021”, який відкриває нові імена талановитих педагогів, об’єднує відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів.
Цьогоріч конкурс проводиться у чотирьох номінаціях: “Керівник закладу освіти”, “Українська мова та література”, “Математика”, “Трудове навчання”. Представники освітян Вижниччини стали переможцями у першому зональному етапі і брали участь у другому турі в усіх номінаціях.24.02.2021 19:49

«Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі» |  Зі святом!
«Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі» 25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лариси Петрівни Косач – Лесі Українки.
Видатна поетеса, драматург-новатор, публіцист, критик, громадський діяч, гордість української поезії. Її поезія спонукає до вершинної досконалості, до справедливості й добра.
Творчість Лесі Українки навіки закарбована в історичній та культурній спадщині України. Її життя стало прикладом боротьби, а її зброя – це слово, яке є актуальним і сьогодні.
Вона переконала свій народ у тому, що він може говорити й бути почутим, претендувати на визнання й славу.
Ми направду пишаємося тим, що наша земля стала колискою геніальної дочки українського народу - Лесі Українки.


24.02.2021 16:49

24 лютого відбулось засідання 7-ої сесії VIII скликання Вижницької міської ради |  Інформації
24 лютого відбулось засідання 7-ої сесії VIII скликання Вижницької міської ради 24 лютого, в приміщенні КЗПО «Будинок дитячої та юнацької творчості» Вижницької міської ради відбулось засідання 7-ої сесії VIII скликання Вижницької міської ради, на якому розглядалось 26 питань. Серед основних: Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2020 рік; Про роботу комунального підприємства «Вижницька міська дирекція кіновідеомережі»; Звіт старости про роботу Міліївського старостинського округу за 2020 рік; Повідомлення депутатам міської ради про обов’язковість здачі електронних декларацій за 2020 рік на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції; Про затвердження Антикорупційної програми Вижницької міської ради на 2021-2023 роки та Плану антикорупційних заходів на 2021 рік; Про внесення змін до найменування КНП «Вижницька міська лікарня» Вижницької міської ради; Про затвердження організаційної структури та штатного розпису КНП «Вижницька міська лікарня» Вижницької міської ради на 2021 рік; Про затвердження акту приймання передавання транспортних засобів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вижницького району, у комунальну власність Вижницької міської територіальної громади; Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок; Про внесення змін до рішення 6-ої сесії міської ради VIII скликання № 154-6/17 від 17 травня 2017 року «Про визначення (встановлення) граничних розмірів земельних ділянок, які надаватимуться громадянам безоплатно у власність на території Вижницької міської територіальної громади» та ряд інших важливих питань. Депутати активно приймали участь в обговоренні питань порядку денного та інших питань, що розглядались на сесії.
Засідання сесії Вижницької міської ради транслювалось он-лайн через офіційний веб-сайт Вижницької міської ради та всі бажаючі мали змогу спостерігати за порядком проведення сесії.
24.02.2021 15:44

Ще раз про медогляди працівників певних категорій у 2021 році |  Інформації
Ми вже писали про процедуру проведення медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, та осіб віком до 21 року, яку визначено Порядком проведення медичних оглядів працівників певних категорій, який затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 р. № 246 (далі – Порядку № 246). Переліки робіт, для виконання яких є обов’язковим проходження медогляду перераховані у додатках 4 і 5 до Порядку № 246. Тому кожен роботодавець повинен з'ясувати, чи підпадає сфера діяльності підприємства під дію Порядку № 246.


24.02.2021 15:42

Зустріч голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із Міністром закордонних справ Литовської Республіки Габріелюсом Ландсбергісом |  Верховна Рада України
Зустріч голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова із Міністром закордонних справ Литовської Республіки Габріелюсом Ландсбергісом Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков провів зустріч із Міністром закордонних справ Литовської Республіки Габріелюсом Ландсбергісом, під час якої зазначив, що незважаючи на пандемію COVID-19, продовжується інтенсивне українсько-литовське міжпарламентське співробітництво. Депутатські групи дружби працюють активно за багатьма напрямками міжпарламентських двосторонніх відносин.


24.02.2021 15:42

Чернівецька обласна рада активно сприятиме розвитку Герцаївської громади |  Робочі зустрічі
Чернівецька обласна рада активно сприятиме розвитку Герцаївської громади Сьогодні, 24 лютого, перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор та керівник Агенції Регіонального розвитку Олексій Грушко зустрілися із головою Герцаївської територіальної громади Василем Скрипкару.

Посадовці розглянули декілька тем, які сприятимуть розвитку Герцаївської громади:

⁃ інвестиції у розвиток цілющих джерел у селі Хряцька, запас води яких складає 50 років (проект «Герцаївські джерела»);
⁃ відкриття КПП «Дяківці». Як раніше зазначив голова обласної ради Олексій Бойко, відкриття пункту пропуску є пріоритетним, і його завершення планується у 2021 році.
⁃ ремонт дороги Т-26-06 /Н-03/ Новоселиця – Герца – КПП «Дяківці».


24.02.2021 15:29

Увага! Оголошується аукціон |  Аукціон
Увага! Оголошується аукціон Обласна рада оголошує аукціон з встановлення платіжного терміналу


24.02.2021 15:20

Реєстрація на ЗНО-2021 завершується до 01 березня 2021 року. |  Освіта
До 5 березня – внесення змін до реєстраційних даних.

До 30 квітня – розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО запрошень-перепусток.

З 21 травня до 16 липня проводитимуться основні та додаткові сесії ЗНО.

04-30 червня – оголошення результатів ЗНО.

29 червня – 16 липня – додаткова сесія.


24.02.2021 09:36

На Буковині служба зайнятості має майже 500 пропозицій роботи: яку зарплату пропонують роботодавці |  Інформації
На Буковині служба зайнятості має майже 500 пропозицій роботи: яку  зарплату пропонують роботодавці У базі даних Чернівецької обласної служби зайнятості, станом на 24 лютого 2021 року, майже 500 вакансій. З них 58 мають зарплату 10 тис. грн і вище.
- За час карантину на Буковині суттєво зменшилася кількість пропозицій роботи, не зріс і рівень заробітної плати у вакансіях, яку пропонують роботодавці. Лише 11,6% вакантних посад мають оплату понад 10 тис. грн, майже 30% мають заробітні плати від 8 до 10 тис. грн, решта – від мінімальної до 8 тис. грн. У минулому році середній розмір заробітної плати у всіх вакансіях складав 6825 грн, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
Більшість вакансій знаходяться у м. Чернівці. 20 тис. грн пропонують торговельному агенту, 15 тис. грн (2 вакансії) пропонують бухгалтерам, 13,5 тис. грн судовому експерту. Електромеханікам з ліфтів (2 вакансії) пропонують 12,8 тис. грн, майстру з ремонту 12,2 тис. грн. По 12 тис. грн пропонують електрику цеху, верстатникам деревообробних верстатів (2 вакансії). Менеджеру (управителю) із збуту - 11,9 тис. грн, 11,7 тис. грн пропонують поліцейським (інспекторам) патрульної служби (4 вакансії), модельєру-конструктору - 11,5 тис. грн. Водночас 11 тис. грн пропонують шліфувальнику по дереву, слюсарю-ремонтнику, машиністу крана автомобільного. Є 13 пропозицій роботи електромонтажникам-схемникам із оплатою 10,8 тис. грн. Понад 10 тис. грн пропонують комірнику, майстрам виробничого навчання водінню (3 вакансії).
На 10 тис. грн роботодавці шукають виконавця робіт, кредитного інспектора (4 вакансії), інженера проектно-кошторисної роботи, оператора телекомунікаційних послуг, закрійника, авторемонтника та майстра.
24.02.2021 06:37

«Ви творите культурний простір Буковини, а ваша творча праця надихає та є джерелом духовного розвитку». |  Вітаємо!
«Ви творите культурний простір Буковини, а ваша творча праця надихає та є джерелом духовного розвитку». 23 лютого до Чернівецької обласної ради завітали діячі мистецтва: художниця та педагогиня Віра Андрич, а також голова Чернівецької організації Національної спілки художників України Юрій Гушкевич.

Зустріч відбулася з нагоди відкриття персональної виставки Віри Андрич у ЧНУ ім. Юрія Федьковича.

Майстриня розповіла про свою роботу в напрямку відродження та осучаснення народної художньої вишивки, а також звернулася з проханням посприяти розвитку Банилівського краєзнавчого музею.

Олексій Бойко привітав митців з ювілеями та вручив Почесні грамоти Чернівецької обласної ради за багаторічну сумлінну працю, творчі здобутки та внесок у розвиток образотворчого мистецтва.


23.02.2021 17:33

Виїзна виробнича нарада Миколи Гуйтора з головою Сучевенської громади Юліаном Міхайловичем  |  Робочі зустрічі
Виїзна виробнича нарада Миколи Гуйтора з головою Сучевенської громади Юліаном Міхайловичем
Сьогодні, 23 лютого, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор провів виїзну виробничу нараду із головою Сучевенської громади Юліаном Міхайловичем.

«Утворена відносно нещодавно, наприкінці 2019 року, Сучевенська громада ефективно розвивається, керівник прагне розширити її виробничу і соціальну інфраструктуру. Наразі визначено напрямки співпраці громади із обласною радою та передбачено комплекс спільних пріоритетних завдань та заходів» - повідомив у своїй мережі Facebook Микола Гуйтор.


23.02.2021 17:01

23 лютого відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вижницької міської територіальної громади |  Інформації
23 лютого, в приміщенні міської ради, відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вижницької міської територіальної громади, основним питанням було: Про розвиток епідемічної ситуації на території Вижницької міської територіальної громади, зумовленої гострою респіраторною хворобою COVID – 19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2. (Доповідав: Чепіль О.Г. – голова територіальної громади, голова комісії). За результатами доповіді та з урахуванням обговорення зазначеного питання комісія ВИРІШИЛА :


23.02.2021 16:23

Всеукраїнський освітянський конкурс «Учитель року»  |  Освіта
Всеукраїнський освітянський конкурс «Учитель року»  Заступник голови Чернівецької обласної ради Михайло Павлюк долучився до нагородження найкращих за ІІ місце ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021» : Наталії Сіногач - директора Хотинської ЗОШ I-III ступенів №1 Хотинської міської ради, Руслани Шпинтюк - учителя української мови і літератури Вижницького ЗЗСО I-III ступенів імені Юрія Федьковича Вижницької міської ради, Яни Гуцуляк - учителя математики Комарівського НВК Кельменецької територіальної громади та Христини Бешлеу - учителя трудового навчання (технологій) Маршинецького НВК Новоселицької міської ради.


23.02.2021 16:03

22 лютого стартував перший благодійний проєкт в 2021 році |  Інформації
22 лютого стартував перший благодійний проєкт  в 2021 році 22 лютого стартував перший благодійний проєкт в 2021 році: Благодійна виставка-аукціон робіт дітей та людей з інвалідністю, яку громадська організація «МИ РІВНІ» проводила спільно з Молодіжною радою Буковини при Чернівецькій ОДА у приміщенні Вижницького БДЮТ.