Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Селище (Сокирянський район)

Новини села

20.04.2010 12:23

Поважні орденоносці - учасники війни хвилююче й радісно зустрічають 65 мирну весну у Селищі |  День для святкування

У Селищі ветеранська первинна організація налічує 584   шанованих людей села -   ветеранів війни і праці. Серед них -  4  інваліди війни,  1 учасник бойових дій. Їм були  присвоєні звання  «Майор запасу", у травні буде вручено ювілейні медалі з нагоди 65-річчя Великої Перемоги .  Серед шанованих колишніх воїнів є нагороджені орденами Жукова та "За перемогу у Великій Вітчизняній війні".

 65 річницю  Великої Перемоги Селищанці  цього року будуть святкувати по-особливому.  Адже сільська рада та приватні підприємці села завжди  роблять все,  щоб ветерани не пам’ятали про свій вік.

  Кожного року керівник фермерського господарства   підтримує  продуктами ветеранів та інвалідів війни, які розвозяться всім  по домівках,  сільська рада та приватні підприємці села  допомагають у проведенні свята і організації святкового столу. Відбудуться хвилюючі зустрічі з молоддю, згадають тривожну юність спільно з учасниками художньої самодіяльності. До кожного ветерана спроектують урочисті заходи сільський голова А.М.Маринчин та голова сільської організації ветеранів війни та праці І.П.Світлий.

 

  • Автор:Телерадіоорганізація "Сокиряни"
  • Джерело: Селищенська сільська рада