Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянська районна рада

Документи

Розпорядження №157-р від 05.11.2018. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Сокирянського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів
завантажити документ

У К Р А Ї Н А

ГОЛОВА СОКИРЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

м.Сокиряни

05 листопада 2018 року                                                                          № 157 -р

Про оголошення конкурсу на
заміщення вакантної посади директора
Сокирянського районного центру
соціальної реабілітації  дітей-інвалідів

 

Відповідно до Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об'єктів спільної власності територіальних громад Сокирянського району  від 12.04.2018р. № 18/11-18:

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади  директора Сокирянського районного центру соціальної реабілітації  дітей-інвалідів.

Основні вимоги до претендента: громадянин України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта відповідного спрямування (спеціаліст, магістр) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

2. Призначити відповідальним за організацію конкурсу Лінгурян Ірину Василівну – головного спеціаліста відділу з питань управління об’єктами комунальної власності, інвестицій та транскордонного співробітництва виконавчого апарату районної ради.

3. Головному спеціалісту відділу з питань управління об’єктами комунальної власності, інвестицій та транскордонного співробітництва виконавчого апарату районної ради Лінгурян І. В.:

3.1. Протягом періоду  з 06 листопада по 15 листопада 2018 року забезпечити формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Сокирянського районного центру соціальної реабілітації  дітей-інвалідів.

3.2. Забезпечити своєчасне розміщення інформаційних матеріалів на сайті районної ради та засобах масової інформації.

3.3. Розмістити оголошення про проведення вказаного конкурсу в газеті "Дністрові зорі" та на сайті районної ради такого змісту:

"Сокирянська районна рада відповідно до Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об'єктів спільної власності територіальних громад Сокирянського району оголошує конкурс на заміщення вакантної посади   директора Сокирянського районного центру соціальної реабілітації  дітей-інвалідів, що знаходиться за адресою: м.Сокиряни, вул. Василя Стуса, 2

Основні вимоги до претендента: громадянин України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта відповідного спрямування (спеціаліст, магістр) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 Для участі в конкурсі до виконавчого апарату районної ради необхідно подати такі документи:

заяву про  участь у конкурсі;

особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;

копії документів про освіту;

довідку про наявність або відсутність судимостей;

витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

копію декларації про майно та доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру;

копії паспорта та ідентифікаційного коду;

письмову згоду на обробку персональних даних;

копію трудової книжки;

пропозиції кандидата щодо подальшої господарської та фінансово-економічної діяльності установи викладені у довільній формі ( програма діяльності).

Кандидати на посаду керівника можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня.

Документи приймаються виконавчим апаратом Сокирянської районної ради протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Сокиряни, вул. Шевченка, 3, третій  поверх.

Телефон для довідок: 2-01-11.

E-mail: 25077162@mail.gov.ua».

4.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної ради                                                                        В. Козак