Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянська районна рада

Документи

Розпорядження №157-р від 05.11.2018. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Сокирянського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів
завантажити документ

У К Р А Ї Н А

ГОЛОВА СОКИРЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

м.Сокиряни

05 листопада 2018 року                                                                          № 157 -р

Про оголошення конкурсу на
заміщення вакантної посади директора
Сокирянського районного центру
соціальної реабілітації  дітей-інвалідів

 

Відповідно до Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об'єктів спільної власності територіальних громад Сокирянського району  від 12.04.2018р. № 18/11-18:

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади  директора Сокирянського районного центру соціальної реабілітації  дітей-інвалідів.

Основні вимоги до претендента: громадянин України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта відповідного спрямування (спеціаліст, магістр) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

2. Призначити відповідальним за організацію конкурсу Лінгурян Ірину Василівну – головного спеціаліста відділу з питань управління об’єктами комунальної власності, інвестицій та транскордонного співробітництва виконавчого апарату районної ради.

3. Головному спеціалісту відділу з питань управління об’єктами комунальної власності, інвестицій та транскордонного співробітництва виконавчого апарату районної ради Лінгурян І. В.:

3.1. Протягом періоду  з 06 листопада по 15 листопада 2018 року забезпечити формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Сокирянського районного центру соціальної реабілітації  дітей-інвалідів.

3.2. Забезпечити своєчасне розміщення інформаційних матеріалів на сайті районної ради та засобах масової інформації.

3.3. Розмістити оголошення про проведення вказаного конкурсу в газеті "Дністрові зорі" та на сайті районної ради такого змісту:

"Сокирянська районна рада відповідно до Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об'єктів спільної власності територіальних громад Сокирянського району оголошує конкурс на заміщення вакантної посади   директора Сокирянського районного центру соціальної реабілітації  дітей-інвалідів, що знаходиться за адресою: м.Сокиряни, вул. Василя Стуса, 2

Основні вимоги до претендента: громадянин України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта відповідного спрямування (спеціаліст, магістр) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 Для участі в конкурсі до виконавчого апарату районної ради необхідно подати такі документи:

заяву про  участь у конкурсі;

особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;

копії документів про освіту;

довідку про наявність або відсутність судимостей;

витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

копію декларації про майно та доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру;

копії паспорта та ідентифікаційного коду;

письмову згоду на обробку персональних даних;

копію трудової книжки;

пропозиції кандидата щодо подальшої господарської та фінансово-економічної діяльності установи викладені у довільній формі ( програма діяльності).

Кандидати на посаду керівника можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня.

Документи приймаються виконавчим апаратом Сокирянської районної ради протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Сокиряни, вул. Шевченка, 3, третій  поверх.

Телефон для довідок: 2-01-11.

E-mail: 25077162@mail.gov.ua».

4.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної ради                                                                        В. Козак

           

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

Розпочато роботи по виготовленню Схеми планування території Сокирянського району та генеральних планів сіл Волошкове, Василівка, Ожеве, Ломачинці.