Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянська районна рада

Документи

Положення №36/05-11 від 28.09.2011. ПОРЯДОК І НОРМАТИВИ сплати комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад сіл та міста району частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду районного бюджету
завантажити документ

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Сокирянської районної ради

№ 36/05-11 від 28.09.11 р.

ПОРЯДОК І НОРМАТИВИ
сплати комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад сіл та міста району частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду районного бюджету 
 
1. Комунальні підприємства спільної власності територіальних громад сіл та міста району сплачують до районного бюджету частину чистого прибутку (доходу) наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності.
2. Сплата частини чистого прибутку (доходу) здійснюється:
заснованими виключно районної радою комунальними підприємствами - у розмірі 15 відсотків;
комунальними підприємствами та іншими суб'єктами господарювання, у статутному фонді яких районній раді належать частки (акції, паї) - у розмірі 15 відсотків пропорційно розміру частки (акцій, паїв) районної ради у їх статутних фондах.
3. Комунальні підприємства та інші суб'єкти господарювання, у статутному фонді яких районній раді належать частки (акції, паї), частку прибутку, що спрямовується на виплату дивідендів, зменшують на суму сплаченої частини чистого прибутку (доходу) до загального фонду районного бюджету і використовують на зміцнення матеріально-технічної бази та соціально-економічний розвиток підприємства.
4. Частина чистого прибутку (доходу), що сплачується до районного бюджету за відповідний період, визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, та розмірів сплати частини прибутку (доходу), зазначених у пункті 2 цього Порядку і нормативів.
Частина чистого прибутку (доходу) сплачується комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад району до районного бюджету у строк, встановлений для сплати податку на прибуток підприємств.
5. Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до районного бюджету, визначається комунальними підприємствами відповідно до форми розрахунку, встановленої Державною податковою адміністрацією, та зазначається у декларації з податку на прибуток підприємства.
Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) подається до органів державної податкової служби у строк, передбачений для подання декларації з податку на прибуток. 
6. Сплачена відповідно до цього Порядку і нормативів частина чистого прибутку (доходу) зараховується на відповідні рахунки з обліку надходжень до загального фонду районного бюджету, відкриті в органах Державного казначейства.
7. Інформацію про нарахування та сплату частини чистого прибутку (доходу) відповідно до цього Порядку і нормативів комунальні підприємства спільної власності територіальних громад району подають виконавчому апарату районної ради.

 

 

КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ

 РАЙОННОЇ РАДИ                                                                      Г.РУСНАК