Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянська районна рада

Документи

Розпорядження №115-р від 07.07.2015. Про скликання другого пленарного засідання 21 позачергової сесії районної ради VІ скликання
завантажити документ

 

ГОЛОВА СОКИРЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

м. Сокиряни

 

 07 липня 2015 року                                                           115

 

Про  скликання  другого  пленарного   засідання

21 позачергової сесії районної ради VІ скликання

 

На підставі статей 46 та 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та на письмову пропозицію райдержадміністрації вх. № 02.35.10/1300 від 10.06.2015:

І.Скликати друге пленарне засідання двадцять першої позачергової сесії районної ради VІ скликання 9 липня 2015 року в залі засідань Сокирянської районної ради (м.Сокиряни, вул. Шевченка,3) об 11 годині.

На розгляд другого пленарного засідання 21 позачергової сесії винести такі питання:

1. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сокирянського району».

2. Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення управління соціального захисту населення Сокирянської районної державної адміністрації на 2015-2017 роки.

3. Про комісію з формування списку народних засідателів Сокирянського районного суду.

4. Про нормативно грошову оцінку земельної ділянки, що перебуває у постійному користуванні державної фіскальної служби для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування на території Сокирянської міської ради (за межами населеного пункту) Сокирянського району Чернівецької області.

5. Про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надається в оренду ПрАТ «МТС Україна» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на території Василівської сільської ради (за межами населеного пункту) Сокирянського району Чернівецької області.

6. Про надання дозволу ТОВ «Молодіжна аграрна спілка» на будівництво комплексу будівель та споруд сільськогосподарського призначення (фруктосховище) з адміністративно-побутовими приміщеннями.

7. Про виконання районного бюджету за січень-березень 2015 року.

8. Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.

9. Про пропозиції до Перспективного плану добровільного обєднання територіальних громад.

10. Про рішення 19 позачергової сесії Сокирянської районної ради шостого скликання № 38/19-14 від 03.11.2014 року «Про обрання голови Сокирянської районної ради VІ скликання».

На друге пленарне засідання 21 позачергової сесії запросити депутатів Чернівецької обласної ради від Сокирянського району, заступників голови райдержадміністрації, голову місцевого суду, прокурора району, начальників райвідділів УМВС та СБУ, сільських та Сокирянського міського голів, окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та підприємств, установ і організацій району (за окремим списком), представників засобів масової інформації.

ІІ.Спільне засідання постійних комісій провести 9 липня ц.р. о 10 годині в залі засідань районної ради

 

 

ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ                                                       В.КОЗАК