Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Заяви та звернення )

03.04.2019 11:25

Про розгляд колективного звернення жителів м.Сокиряни
Днями до Сокирянської районної ради надійшло колективне звернення жителів м.Сокиряни


27.12.2016 16:51

Громадяни, жителі району можуть звернутися до Кельменецької місцевої прокуратури
Особистий прийом громадян працівниками Кельменецької місцевої прокуратури


26.03.2014 11:06

Перевірте правильність внесення персональних даних до Державного реєстру виборців
Перевірте правильність внесення персональних даних до Державного реєстру виборців У зв’язку з проведенням позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року, відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Сокирянської районної державної адміністрації звертається до жителів району з переконливим проханням звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для уточнення та перевірки своїх персональних даних в Реєстрі.


28.10.2013 12:28

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЯ КОЗАКА ТА ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ СЕРГІЯ ГОРНА З НАГОДИ 69-Ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ
Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни! Шановні жителі Сокирянщини! Щиро вітаємо вас із 69-ю річницею визволення України від фашистських загарбників. У цей славний день ми знову вклоняємося і віддаємо данину синівської поваги і вдячності ветеранам Великої Вітчизняної війни за їхній безприкладний героїзм і воїнську доблесть, які ціною власної крові та неймовірних страждань вибороли право на життя і свободу українського народу, віддали усі свої сили, досвід і талант відбудові країни, піднявши її з попелу згарищ. Ми складаємо шану підпільникам і партизанам за незламну стійкість і героїчний опір окупантам. Вітаємо з Днем визволення України всіх тих, хто пережив відчай і приниження окупації.


Tеми