Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Соціальний захист )

15.12.2017 14:38

Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Сокирянському районі
Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Сокирянському районі за 11 місяців 2017 року


02.09.2014 17:32

До Сокирянського району прибувають переселенці зі східних областей
До Сокирянського району прибувають переселенці зі східних областей Днями біженців приймала громада села Романківці. Як розповів Романковецький сільський голова Василь Цап, на території населеного пункту перебуває 23 переселенця. 17 з них, в тому числі 9 дітей, розташувалися в місцевій амбулаторії, решта знайшла притулок у родичів. Громада села надає приїжджим посильну допомогу по забезпеченню продуктами харчування, одягом та речами першої необхідності. За словами сільського голови, основне завдання на сьогодні – допомогти людям у працевлаштуванні та відновленні загублених документів.


24.04.2014 10:11

Фінансування допомог та компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Фінансування допомог та компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
На обліку в управлінні соціального захисту населення Сокирянської районної державної адміністрації перебуває 249 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них : 5 – І категорії, 113 – ІІ категорії (в т.ч. 93 – учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 20 – потерпілий), 78– ІІІ категорії (в т.ч. 38 – учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 40 – потерпілих), 9 – вдів, 44 – дітей. Відповідно до вимог чинного законодавства здійснюється фінансування допомог та компенсацій громадянам зазначеної категорії. У І кварталі 2014 року загальна сума видатків на відповідні бюджетні призначення склала 89,0 тис. грн., які використано в повному обсязі, що становить 100 % потреби.


Tеми