Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Соціальний захист )

07.08.2020 10:54

Президент підписав закон про збільшення стипендії дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування
Президент підписав закон про збільшення стипендії дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 8 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» щодо посилення соціального захисту учнів, студентів (курсантів) з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та деяких інших осіб» № 785-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 14 липня.


04.08.2020 17:24

Родини загиблих в АТО/ООС військовослужбовців отримають державну адресну допомогу до пенсійної виплати
Родини загиблих в АТО/ООС військовослужбовців отримають державну адресну допомогу до пенсійної виплати 3 серпня, на позачерговому засіданні Уряду, за ініціативи Президента України, прийнято рішення щодо встановлення доплат до пенсій родинам військовослужбовців, загиблих під час участі в АТО/ООС. Прийнятою постановою передбачено, що з 1 серпня 2020 року Пенсійний Фонд України має забезпечити перерахунок пенсії за матеріалами пенсійних справ.


30.07.2020 16:15

Міністерство соціальної політики України розпочинає реалізацію пілотного проекту по монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”
Міністерство соціальної політики України розпочинає реалізацію пілотного проекту по монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка” Міністерство соціальної політики України розпочинає реалізацію пілотного проекту по монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”


01.07.2020 13:19

У липні зростуть пенсії у зв’язку із зростанням соціальних стандартів
У липні зростуть пенсії у зв’язку із зростанням соціальних стандартів

У зв’язку із підвищенням з 1 липня 2020 року розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до рівня 1712,00 грн, пенсійною службою області перераховано 191 тис. пенсійних виплат буковинців.


04.06.2020 17:16

Подаруй дитині свою любов!
Подаруй дитині свою любов! Кожного дня все більше наших громадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей. Якщо Ви не байдужі до сирітської долі та маєте бажання взяти дитину у родину, звертайтеся до служби у справах дітей Сокирянської районної державної адміністрації за адресою: м.Сокиряни, вул.Шевченка, 3, тел. 2-27-73.


02.06.2020 16:56

Діти, із сімей соціально вразливих верств населення, повинні бути забезпечені всіма необхідними для належного розвитку умовами
Діти, із сімей соціально вразливих верств населення, повинні бути забезпечені всіма необхідними для належного розвитку умовами На цьому наголосив голова районної ради Василь Козак в ході наради, яка відбулась при голові районної державної адміністрації Ірині Антонюк, за участю сільських голів та директорів шкіл району. «Не припустимо, щоб в двадцять першому столітті діти не мали елементарних умов для належного проживання та розвитку, в першу чергу це стосується харчування» – зазначив Василь Васильович.


15.12.2017 14:38

Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Сокирянському районі
Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Сокирянському районі за 11 місяців 2017 року


02.09.2014 17:32

До Сокирянського району прибувають переселенці зі східних областей
До Сокирянського району прибувають переселенці зі східних областей Днями біженців приймала громада села Романківці. Як розповів Романковецький сільський голова Василь Цап, на території населеного пункту перебуває 23 переселенця. 17 з них, в тому числі 9 дітей, розташувалися в місцевій амбулаторії, решта знайшла притулок у родичів. Громада села надає приїжджим посильну допомогу по забезпеченню продуктами харчування, одягом та речами першої необхідності. За словами сільського голови, основне завдання на сьогодні – допомогти людям у працевлаштуванні та відновленні загублених документів.


24.04.2014 10:11

Фінансування допомог та компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Фінансування допомог та компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
На обліку в управлінні соціального захисту населення Сокирянської районної державної адміністрації перебуває 249 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них : 5 – І категорії, 113 – ІІ категорії (в т.ч. 93 – учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 20 – потерпілий), 78– ІІІ категорії (в т.ч. 38 – учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 40 – потерпілих), 9 – вдів, 44 – дітей. Відповідно до вимог чинного законодавства здійснюється фінансування допомог та компенсацій громадянам зазначеної категорії. У І кварталі 2014 року загальна сума видатків на відповідні бюджетні призначення склала 89,0 тис. грн., які використано в повному обсязі, що становить 100 % потреби.


Tеми