Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Благодійність )

14.07.2020 10:03

Знову на дитячих обличчях засяяла посмішка
Знову на дитячих обличчях засяяла посмішка Днями, працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завітали до осель діток, які повернулися у свої сім’ї із закладів інституційного догляду та виховання, а також діток, із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Фахівці соціальних служб вручили юним жителям Сокирянщини продуктові та овочеві набори, а також різноманітні солодощі, зібрані в ході проведення благодійної акції «Добро починається з тебе».


08.07.2020 09:30

Увага! Благодійна акція
Увага! Благодійна акція

В районі оголошується благодійна акція на підтримку дітей із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах. Сокирянщина багата щедрими та надзвичайно добрими людьми, які мають велике серце та готові допомогти ближньому. Такого роду акції завжди активно підтримуються приватними підприємцями, сільськогосподарськими виробниками, державними установами та пересічними громадянами.


06.06.2020 22:09

Допомогти тому, хто цього особливо потребує
Допомогти  тому, хто цього особливо потребує Коли озираєшся навколо себе і дякуєш Богу за все, що маєш – не завжди усвідомлюєш, що так пощастило не всім. У сучасному, надзвичайно розвинутому світі, зі швидкими темпами розвитку та прогресом, своїм шляхом ідуть сім’ї з дітьми, які, в силу різних причин, опинились у складних життєвих обставинах. Ці люди потребують підтримки, турботи, часом – просто доброго слова від сусідів та односельчан. Ніхто з нас не застрахований від того, що ніколи не опиниться в тій чи іншій ситуації.


09.12.2014 16:09

"Союз "Народна Пам'ять"-Всеукраїнська громадська організація пошуковців інформує
ВГО «Союз «Народна пам'ять» у партнерстві з Міністерством оборони України готує велику гуманітарну програму з евакуації тіл загиблих із зони боїв і території яка тимчасово не контролюється Збройними Силами України. В рамках цієї програми буде створено: - 4 координаційних офісу при штабах АТО по збору інформації та пошуку полеглих; - 6 пошукових груп чисельністю понад 60 осіб для виїзду на місця боїв; - матеріально-технічна база; - адміністративно-правовий центр. Для систематизації роботи та забезпечення постійного зв'язку з громадянами, Союзом вже створені і працюють Всеукраїнський сайт з пошуку зниклих без вести naidy.org.ua, а також гаряча лінія 0-800-210-135 Учасники гуманітарної місії – пошуковці ВГО « Союз «Народна Пам'ять» виконують важку моральну і фізичну роботу в непростих умовах - часто під обстрілами і у зоні бойових дій. При цьому, роблять це на волонтерських засадах - безкоштовно. Разом з тим, для забезпечення роботи експедицій вже найближчим часом необхідно сплатити: - 5-6 транспортно-вантажних автомобілів і 1-2 рефрижератори для перевезення учасників місії і транспортування тіл загиблих солдатів; - спеціальне обладнання для пошуку і вилучення тіл загиблих; - страховки всім членам місії на випадок поранення чи загибелі; - сучасні засоби зв'язку; - засоби особистого захисту, спеціальні костюми, окуляри, рукавички, взуття, респіратори. Також потрібно удосконалити роботу сайту та гарячої лінії, найняти професійних операторів та контент-менеджерів. ВГО «Союз «Народна Пам’ять» буде вдячна всім, хто зможе надати фінансову допомогу для продовження гуманітарної місії по пошуку полеглих українських солдатів: Фінансові кошти прохання переказувати на рахунок: ПАТ КБ «Приватбанк» р/р 26003056209093, МФО 380269, ЄДРПОУ 37820137, ВГО «Союз «Народна пам'ять», призначення платежу - Фонд пошуку загиблих на сході України. Такі гуманітарні експедиції організовуються спільно з Міністерством оборони України, за сприяння Міжнародного Червоного Хреста та інших залучених сторін. При цьому зберігається повна нейтральність роботи і винятково гуманітарний характер місії. Війна не закінчена доти, поки не похований останній загиблий солдат


28.11.2013 09:00

Громада Сокирянщини взяла участь у благодійній акції «Милосердя»
Громада Сокирянщини взяла участь у благодійній акції «Милосердя» Вчора, 27 листопада, в Сокирянському районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся заключний етап благодійної акції «Милосердя».


Tеми