Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Надзвичайні ситуації )

30.07.2020 16:19

В районі вживаються заходи, спрямовані на запобігання виникненню пожеж
В районі вживаються заходи, спрямовані на запобігання виникненню пожеж Комплекс заходів щодо запобігання виникненню пожеж на території району обговорено на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось нещодавно за участю голови районної ради Василя Козака та голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк.


24.06.2020 10:37

До уваги жителів району! У разі виникнення паводків та підтоплення будинків необхідно дотримуватись інструкції про порядок дій та не панікувати
До уваги жителів району! У разі виникнення паводків та підтоплення будинків необхідно дотримуватись інструкції про порядок дій та не панікувати 24 червня в Чернівецькій області очікується проходження максимального рівня води високого паводку. В області цілодобово працює Штаб з ліквідації наслідків негоди. З метою попередження виникнення непоправних наслідків негоди фахівці профільних служб закликають жителів, які проживають в зоні можливого підтоплення, не панікувати та дотримуватись інструкції про порядок дій.


Tеми