Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Охорона здоров'я )

31.07.2020 13:06

Ситуація з поширенням на території району коронавірусної інфекції, без перебільшення, дуже серйозна
Ситуація з поширенням на території району коронавірусної інфекції, без перебільшення, дуже серйозна Про це повідомив заступник директора з лікувальної частини КНП «Сокирянська районна лікарня» Андріан Пижик, в ході засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулась, сьогодні, за участю голови районної ради Василя Козака та першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Янчака.


30.07.2020 16:17

На базі районної лікарні відбулась міжнародна медична конференція
На базі районної лікарні відбулась міжнародна медична конференція Днями, на базі комунального неприбуткового підприємства «Сокирянська районна лікарня», відбулась важлива для розвитку сфери охорони здоров’я району подія – міжнародна конференція на тему: «Можливості сучасної діагностики: новітні технології апаратної та лабораторної діагностики для встановлення коректного та релевантного діагнозу, превентивна медицина – як запорука здоров’я».


29.07.2020 23:41

У Сокирянському районі фіксується ріст захворювань на коронавірус
У Сокирянському районі фіксується ріст захворювань на коронавірус Про це повідомив заступник директора з медичної частини КНП «Сокирянська районна лікарня» Андріан Анатолійович Пижик на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось сьогодні в районній державній адміністрації за участю голови районної ради Василя Козака та голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк.


22.07.2020 16:31

Чернівецький обласний лабораторний центр продовжує проведення лабораторної діагностики на COVID-19
Чернівецький обласний лабораторний центр продовжує проведення лабораторної діагностики на COVID-19 Відповідно до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)» Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» продовжує проведення лабораторної діагностики COVID-19.


20.07.2020 15:03

На Сокирянщині офіційно запрацював комп’ютерний томограф
На Сокирянщині офіційно запрацював комп’ютерний томограф Сьогодні, 20 липня, відбулась знакова для медицини Сокирянського району подія – відкриття високоякісного комп’ютерного томографа, який в конфігурації 64 зрізів вирішує повний спектр діагностичних завдань у сфері хірургії, онкології, неврології, нейрохірургії, кардіології, педіатрії та у сфері інтенсивної терапії. Перерізали символічну стрічку голова районної ради Василь Козак та президент компанії «МЕДІКАЛ СЕРВІС ГРУП», яка придбала та встановила апарат, Ірина Стасюк.


10.06.2020 15:38

Особливості впровадження медичної реформи та запровадження принципу «гроші ходять за пацієнтом»
Особливості впровадження медичної реформи та запровадження принципу «гроші ходять за пацієнтом» Реформування галузі системи охорони здоров’я, яке розпочалось в 2016 році, передбачається здійснювати в декілька етапів та сформувати абсолютно новий формат надання медичних послуг населенню.


09.06.2020 14:32

Для закладів сімейної медицини району придбано нові транспортні засоби
Для закладів сімейної медицини району придбано нові транспортні засоби Сьогодні, 09 червня, голова районної ради Василь Козак спільно із заступником голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексієм Бойко та головою районної державної адміністрації Іриною Антонюк вручили ключі від автомобілів сімейним лікарям амбулаторій загальної практики сімейної медицини сіл Романківці, Білоусівка, Сербичани, Шебутинці, Шишківці та Михалкове та міста Сокиряни. Заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олексій Бойко зауважив, що первинна ланка медицини - це основа надання медичної допомоги населенню, а тому вона повинна бути в першу чергу забезпечена всім необхідним.


01.06.2020 22:46

Для потреб районної лікарні придбано монітори пацієнта
Для потреб районної лікарні придбано монітори пацієнта Наразі районна лікарня оснащена апаратами штучної вентиляції легень у кількості 12 одиниць. Це дуже дороговартісні апарати, однак такі необхідні в питанні лікування ускладнених випадків перебігу інфекції, спричиненої COVID-19, а також інших захворювань, при яких пацієнти потребують додаткової кисневої терапії. Нещодавно за кошти Сербичанської сільської ради для медичного закладу закуплено 4 монітори пацієнта. На ці потреби із бюджету села було направлено 120 тисяч гривень. Це обладнання надзвичайно важливе, адже дозволяє спостерігати та контролювати основні фізіологічні параметри дорослих пацієнтів та дітей, такі як пульс, серцебиття, температуру тіла.


01.06.2020 22:18

Послаблення карантину – не привід ігнорувати елементарні санітарно-гігієнічні норми
Послаблення карантину – не привід ігнорувати елементарні санітарно-гігієнічні норми Про необхідність дотримання протиепідемічних санітарно-гігієнічних норм та правил, в умовах послаблення карантинних обмежень, йшлося в ході наради, яка днями відбулась в районній державній адміністрації за участю голови районної ради Василя Козака та голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк.


29.05.2020 22:26

Сокирянський район найкраще підготовлений до боротьби з інфекцією, спричиненою COVІD – 19
Сокирянський район найкраще підготовлений до боротьби з інфекцією, спричиненою COVІD – 19 Про стан захворюваності на коронавірус, а також роботу КНП «Сокирянська районна лікарня» Сокирянської районної ради, в умовах впровадження медичної реформи, йшлося сьогодні, 29 травня, на нараді, яка відбулась в районній державній адміністрації за участю голови районної ради Василя Козака та голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк.


18.05.2020 17:35

Спільно – на благо людей
Спільно – на благо людей Як уже повідомлялось раніше, за ініціативи голови районної ради Василя Козака та активної підтримки депутатів районної ради, найближчим часом в районі почне функціонувати високоякісний комп’ютерний томограф нового покоління. Надсучасний томограф придбає та встановить приватна медична клініка. За рішенням депутатів районної ради для розміщення апаратури виділено приміщення на базі Сокирянської районної лікарні.


06.04.2017 10:17

Про збори трудового колективу Сокирянського ЦПМСД
Відповідно до листа МОЗ України від 28.02.2017 р., згідно якого об'єднаним територіальним громадам рекомендовано створення власних ЦПМСД, в разі наявності рівня населення, близько 30 тисяч осіб. І, враховуючи, що з 2013 року КУ "Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» успішно обслуговує мешканців населених пунктів Сокирянського району, в тому числі й об’єднаних територіальних громад, що географічно розташовані в його межах – адміністрація та працівники Сокирянського ЦПМСД вважають за недоцільне паралельне утворення та функціонування медичного закладу первинного рівня, безпосередньо в Сокирянській ОТГ, адже для роботи установи, необхідно буде створити та утримувати посади апарату та обслуговування, а саме: головного лікаря, заступника головного лікаря, бухгалтера, економіста, статиста, водія тощо, що є фінансово невигідним, оскільки дані співробітники, дублюватимуть функції апарату та персоналу обслуговування існуючого ЦПМСД.


Tеми