Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Охорона здоров'я )

17.11.2020 16:03

Сокирянська районна лікарня практично на 100% заповнена хворими
Сокирянська районна лікарня практично на 100% заповнена хворими Станом на 17 листопада в «червоній зоні» районної лікарні перебуває 68 громадян. З них 45 осіб мають підтверджений діагноз – COVID-19, а 23 пацієнти очікують результатів ПЛР-тестування. 11 осіб - у важкому стані та потребують постійної дотації кисню, 22 пацієнтів - на періодичній кисневій дотації. За останню добу до районної лікарні, з підозрою на коронавірус, госпіталізовано 11 осіб. Як зауважують медики, щоденно до стаціонарних відділень «червоної зони» потрапляє не менше 10 осіб. У зв’язку з цим, всі відділення районної медичної установи, перепрофільовані для надання допомоги пацієнтам з COVID-19, фактично повністю заповнені хворими.


15.11.2020 11:48

На Сокирянщині побували керівники Національної служби здоров’я України
На Сокирянщині побували керівники Національної служби здоров’я України 14 листопада в Сокирянському районі побували представники Національної служби здоров’я України - т.в.о. голови національної служби здоров’я - Андрій Віленський та директорка Західного Департаменту відомства - Мар’яна Возниця, а також директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації - Олег Чорний. Робоча група вже кілька днів працює на території Чернівецької області з тим, аби з’ясувати як надають медичну допомогу хворим на COVID-19.


14.11.2020 12:42

За минулу добу до районної лікарні госпіталізовано 10 осіб з підозрою на коронавірус
За минулу добу до районної лікарні госпіталізовано 10 осіб з підозрою на коронавірус

Станом на 14 листопада 2020 року в стаціонарних відділеннях районної лікарні, які надають допомогу хворим з Covid – 19, перебуває 71 особа. З них у 54 громадян підтверджений діагноз – коронавірус, 17 людей – очікують результатів ПЛР-тестування. 4 осіб перебувають у складному стані та потребують постійної дотації кисню, 22 пацієнтів мають потребу у періодичній дотації кисню.


14.11.2020 12:41

Якщо люди не будуть свідомим – медики будуть безсилі
Якщо люди не будуть свідомим – медики будуть безсилі На цьому наголошують медичні працівники, до цього закликають органи влади району. Так, станом на сьогодні, в стаціонарних відділеннях Сокирянської районної лікарні перебуває 70 хворих, з них у 54 громадян підтверджений діагноз COVID-19, з них 5 осіб – перебувають в реанімаційному відділенні, 22 людини потребують постійної дотації кисню. Нажаль, тільки цього тижня від коронавірусу в районній лікарні померло 6 осіб. «Ви не уявляєте як це страшно, коли людина зриває маску і, задихаючись, благає про допомогу, а ти – просто безсилий» - розповідає Світлана Іванічек - завідуюча терапевтичним відділенням районної лікарні, де нині надається допомога хворим на інфекцію, спричинену COVID-19.


06.11.2020 17:32

На сесії районної ради йшлося про епідемічну ситуацію на Сокирянщині
На сесії районної ради йшлося про епідемічну ситуацію на Сокирянщині Про стан захворюваності населення інформували директор комунального неприбуткового підприємства «Сокирянська районна лікарня» Сокирянської районної ради Олександр Андрійчук та директор комунального неприбуткового підприємства «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сокирянської районної ради Анастасія Заремська. За словами медиків, ситуація в Сокирянському районі досить серйозна. Щоденно до стаціонарних відділень районної лікарні госпіталізується від 10 до 14 хворих. За підрахунками лікарів, кожна 7 людина в районі хворіє коронавірусом. Так, не у всіх хворих є важкі прояви, однак, громадяни, які переносять інфекцію безсимптомно, не дотримуючись елементарних санітарно-гігієнічних норм та правил – передають її оточуючим.


27.08.2020 14:56

Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня
Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів на засіданні 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів.


20.08.2020 20:01

Сокирянський район та місто Новодністровськ віднесено до «помаранчевої зони» епідемічної небезпеки поширення коронавірусу
Сокирянський район та місто Новодністровськ віднесено до «помаранчевої зони» епідемічної небезпеки поширення коронавірусу

Внаслідок росту захворюваності за останні два тижні, Державна комісія ухвалила рішення про нове епідемічне зонування Чернівецької області. Так, до «червоної зони», окрім міста Чернівці та Кіцманського району, додався Заставнівський район. Варто зауважити, що Сокирянський район та місто Новодністровськ віднесено до «помаранчевої зони» епідемічної небезпеки поширення COVID-19.


15.08.2020 14:32

Наше здоров’я та благополуччя залежить від нас
Наше здоров’я та благополуччя залежить від нас

Про стан поширення інфекції Covid-19 територією району, в ході засідання сесії районної ради, яка відбулась 14 серпня, поінформували директори Комунальних неприбуткових підприємств Сокирянської районної ради «Сокирянська районна лікарня» та «Сокирянський центр первинної медико-санітарної допомоги» - Олександр Андрійчук та Анастасія Заремська.


15.08.2020 14:20

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій поділила Україну на нові зони карантину
Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій поділила Україну на нові зони карантину Згідно з рішенням комісії, у Чернівецькій області буде віднесено: до «червоної зони» – Кіцманський район до «помаранчевої зони» – місто Чернівці, Глибоцький район до «жовтої зони» – Вижницький, Герцаївський, Заставнівський, Кельменецький, Новоселицький, Путильський, Сокирянський, Сторожинецький та Хотинський райони.


13.08.2020 17:41

Нова модель карантину максимально враховує потреби людей та стримує поширення хвороби
Нова модель карантину максимально враховує потреби людей та стримує поширення хвороби Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і вніс зміни до постанови, яка регулює правила адаптивного карантину. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на брифінгу за підсумками засідання Уряду 12 серпня.


10.08.2020 14:02

Шановні жителі Сокирянського району! Будьмо пильні, не дозволимо коронавірусній інфекції поширюватись!
Шановні жителі Сокирянського району! Будьмо пильні, не дозволимо коронавірусній інфекції поширюватись! На Буковині стрімко зростає кількість інфікованих COVID-19. Спостерігається значний ріст захворюваності і серед жителів Сокирянського району. Наразі, до інфекційного відділення районної лікарні госпіталізовано 24 особи. З них, у 19 громадян ПЛР-тестування підтвердило наявність коронавірусної інфекції. Двоє громадян, з діагнозом гостра респіраторна хвороба COVID-19, перебувають у реанімаційному відділенні районної лікарні. Особи, з явними ознаками інфекції щоденно госпіталізуються до інфекційного відділення. Найбільше хворих з Сокирянської об’єднаної громади та села Вашківці.


31.07.2020 13:06

Ситуація з поширенням на території району коронавірусної інфекції, без перебільшення, дуже серйозна
Ситуація з поширенням на території району коронавірусної інфекції, без перебільшення, дуже серйозна Про це повідомив заступник директора з лікувальної частини КНП «Сокирянська районна лікарня» Андріан Пижик, в ході засідання районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулась, сьогодні, за участю голови районної ради Василя Козака та першого заступника голови районної державної адміністрації Олександра Янчака.


30.07.2020 16:17

На базі районної лікарні відбулась міжнародна медична конференція
На базі районної лікарні відбулась міжнародна медична конференція Днями, на базі комунального неприбуткового підприємства «Сокирянська районна лікарня», відбулась важлива для розвитку сфери охорони здоров’я району подія – міжнародна конференція на тему: «Можливості сучасної діагностики: новітні технології апаратної та лабораторної діагностики для встановлення коректного та релевантного діагнозу, превентивна медицина – як запорука здоров’я».


29.07.2020 23:41

У Сокирянському районі фіксується ріст захворювань на коронавірус
У Сокирянському районі фіксується ріст захворювань на коронавірус Про це повідомив заступник директора з медичної частини КНП «Сокирянська районна лікарня» Андріан Анатолійович Пижик на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулось сьогодні в районній державній адміністрації за участю голови районної ради Василя Козака та голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк.


22.07.2020 16:31

Чернівецький обласний лабораторний центр продовжує проведення лабораторної діагностики на COVID-19
Чернівецький обласний лабораторний центр продовжує проведення лабораторної діагностики на COVID-19 Відповідно до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)» Державна установа «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» продовжує проведення лабораторної діагностики COVID-19.


Tеми