Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Інформаційна політика )

13.02.2013 17:54

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОТРЕБ ЖИТЕЛІВ ОБЛАСТІ
У середу, 13 лютого, заступник голови районної ради Сергій Горн взяв участь у селекторній нараді з питань забезпечення інформаційних потреб жителів області. Із вступним словом до представників виконавчої та представницької влади краю, зв’язківців та журналістів звернувся голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв.


12.07.2011 09:19

Демографічна ситуація в Сокирянському районі на 1 червня 2011 року
Демографічна ситуація в Сокирянському районі
на 1 червня 2011 року
На 1 червня п.р. чисельність наявного населення Сокирянського району, за оцінкою, становила 44,6 тис. осіб або 4,9% загальної чисельності населення області. У міських поселеннях району проживало 9,5 тис. осіб, у сільській місцевості – 35,1 тис. осіб. Упродовж січня–травня п.р. кількість населення зменшилась на 116 осіб.


28.03.2011 13:53

Сокирянщина може отримати свій телевізійний канал?
Сокирянщина може отримати свій телевізійний канал? Днями керівництво та члени Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення відвідали Чернівці з метою обговорення з керівниками телерадіокомпаній Чернівецької, Хмельницької та Івано-Франківської областей питання впровадження цифрового телевізійного мовлення. Адже наприкінці минулого року Національна рада ухвалила новий План розвитку національного телерадіоінформаційного простору України, яким передбачається встановлення кількох етапів впровадження цифрового телемовлення і порядок створення національної цифрової телемережі.


Tеми