Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Інформації )

15.12.2017 12:07

Про лист колективу Сокирянської музичної школи
Працівники Сокирянської музичної школи звернулися з приводу несвоєчасної виплати заробітної плати


09.06.2017 17:25

Оголошення
Шановні громадяни!!! Продовжуючи політику Держави в частині прозорості діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки, ПрАТ «Укргідроенерго», сто відсотків акцій якого належать Державі, оголошує про початок проведення публічного обговорення з громадськістю скоригованої інвестиційної програми та питання включення до тарифу на відпуск електричної енергії на 2017 рік коштів на виконання запланованих заходів. Проекти документів та обгрунтування до обговорення розміщені на сайті ПрАТ «Укргідроенерго». Публічне обговорення проводиться двома шляхами: 1.В електронному форматі, шляхом направлення пропозицій на електронну адресу canc@dngaes.com до 10.00 години 19.06.2017 року. 2.Публічної зустрічі з зацікавленими особами, яка відбудеться 19.06.2017 року в актовому залі Дністровської ГАЕС філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» об 11 годині. Реєстрація проводиться до 14.00 години 16.06.17 року за тел.:(03741) 3-15-62 або шляхом направлення листа з зазначенням прізвища ім’я по батькові на електронну адресу canc@dngaes.com. Наявність паспорту або іншого документу, що посвідчує особу, обов’язкова. Питання та пропозиції можна надсилати на електронну адресу canc@dngaes.com. Контактна особа Фіялка Зореслава Ярославівна тел. (03741) 3-15-62. Кількість місць обмежена.


22.09.2014 11:40

Відбулася благодійна акція на підтримку української армії
21 вересня 2014 року з нагоди Міжнародного дня миру в Сокирянському районному будинку народної творчості та дозвілля проходила благодійна акція на підтримку української армії «Ми – за мир». В рамках акції відбувся благодійний аматорський концерт за участю учнів шкіл району, зокрема, Сокирянської музичної школи, Сербичанського НВК, Сокирянської загальноосвітньої школи №1 та Сокирянської гімназії.


26.06.2014 17:53

В Сокирянах обговорювали зміни до Конституції України
В Сокирянах обговорювали зміни до Конституції України Сьогодні, 26 червня 2014 року, заступник голови районної ради Сергій Горн взяв участь в конференції інститутів громадянського суспільства, представників підприємств, установ, організацій, територіальних органів центральних органів державної виконавчої влади Сокирянщини з обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, яка проходила у залі засідань районної ради.


20.05.2014 11:45

В день виборів працюватимуть всі територіальні підрозділи міграційної служби Буковини
 В день виборів працюватимуть всі територіальні підрозділи міграційної служби Буковини За інформацією управління державної міграційної служби України в Чернівецькій області, 25 травня працюватимуть всі територіальні підрозділи та відділ паспортної роботи, громадянства та реєстрації фізичних осіб Управління ДМС України в Чернівецькій області. Якщо необхідно вклеїти фото до паспорта громадянина України по досягненні відповідного віку або отримати паспорт громадянина України, який попередньо був зданий в роботу, буковинці зможуть звернутися до міграційної служби області навіть у неділю.


19.05.2014 08:51

На фасаді Романковецької гімназії встановлено меморіальну дошку Костянтину Поповичу
На фасаді Романковецької гімназії встановлено меморіальну дошку Костянтину Поповичу Заступник голови Сокирянської районної ради Сергій Горн взяв участь в урочистостях з нагоди відкриття меморіальної дошки Костянтину Федоровичу Поповичу в Романковецькій гімназії. Захід відбувся в рамках відзначення 90-річчя з дня народження цього відомого молдавського та українського літературознавця, прозаїка, доктора філологічних наук, професора, академіка Академії наук Республіки Молдова, академіка Академії наук Вищої школи України, заслуженого діяча науки Республіки Молдова, кавалера вищої нагороди Молдови «Орден Республіки», почесного доктора Чернівецького Національного університету. Вшанувати пам’ять Костянтина Поповича приїхали гості з Чернівців та Республіки Молдова. Серед них – делегація гімназії №6 міста Чернівці та ліцею з Ришканського району (Республіка Молдова), директор Чернівецького інституту післядипломної педагогічної освіти Григорій Білянін та методист цього закладу Тамара Мінченко, голова обласного товариства молдовської культури Юрій Стаднічук, заслужений артист України Іван Дерда, родичі та друзі Костянтина Федоровича.


13.05.2014 16:32

Вихованці та педагоги Сокирянського районного реабілітаційного центру підготували свято з нагоди Дня матері
Вихованці  та педагоги Сокирянського районного реабілітаційного центру підготували свято з нагоди Дня матері В Україні в другу неділю травня відзначали День матері. Напередодні цієї дати в Сокирянському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулося свято «Для тебе, матусю», який підготували педагоги та вихованці закладу. Діти співали пісень, читали вірші, танцювали. Всі свої виступи вони присвячували любим матусям. Окрім концертних номерів, проводилися різноманітні конкурси. Також було влаштовано виставку малюнків, робіт з декоративно-прикладної творчості, ліплення з пластиліну. На святі панувала тепла родинна атмосфера.


16.04.2014 14:11

Затверджено заходи з нагоди відзначення 28-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції
Затверджено заходи з нагоди відзначення 28-ї річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції 26 квітня в Україні відзначається трагічна дата – 28-а річниця катастрофи на Чорнобильській АЕС. З метою належного вшанування учасників ліквідації аварії та увіковічення пам’яті її жертв заступник голови районної ради Сергій Горн та заступник голови районної державної адміністрації Богдан Банчук затвердили низку заходів.


02.04.2014 15:38

Про забезпечення соціальних гарантій громадянам, які призиваються на військову службу при частковій мобілізації
Про забезпечення соціальних гарантій громадянам, які призиваються на військову службу при частковій мобілізації 27 березня 2014 року Верховна Рада України прийняла Закон України „Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення проведення мобілізації”. Зазначеним Законом було внесено зміни до законів "Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку", "Про військовий обов'язок і військову службу", "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", "Про державну таємницю", "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", "Про внесення змін до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", а також до Кодексу законів про працю України. Законодавчим актом передбачено надання можливості громадянам України від 40 до 55 років реалізувати конституційний обов'язок щодо захисту Батьківщини та її територіальної цілісності; врегульовано питання призову на військову службу при мобілізації приватних підприємців без припинення їх підприємницької діяльності; підвищення соціальних гарантій військовозобов'язаних, які призиваються на військову службу при мобілізації.


24.03.2014 18:38

Серед переможців турніру з боротьби дзюдо – сокирянці
Завершився 29-й Міжнародний турнір з боротьби дзюдо серед юнаків. Як повідомили у Сокирянській дитячо-юнацькій спортивній школі, учасниками традиційного турніру були 27 команд з Румунії, Молдови та України. За звання чемпіона змагалися 373 дзюдоїста віком від 8 до 13 років. Переможцями турніру визнано 30 його учасників, в тому числі – 16 сокирянців.


22.03.2014 14:10

Відбулося урочисте відкриття Сокирянської ДЮСШ та 29-го Міжнародного турніру з боротьби дзюдо серед юнаків
Відбулося урочисте відкриття Сокирянської ДЮСШ та 29-го Міжнародного турніру з боротьби дзюдо серед юнаків Сьогодні, 22 березня, відбулося урочисте відкриття реконструйованого приміщення Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи та 29-го Міжнародного турніру з боротьби дзюдо серед юнаків.


18.03.2014 16:28

На Сокирянщині триває підготовка до відзначення 70-ї річниці визволення району від фашистських загарбників
На Сокирянщині триває підготовка до відзначення 70-ї річниці визволення району від фашистських загарбників Згідно із розпорядженням голови Сокирянської районної державної адміністрації Василя Козака та заступника голови Сокирянської районної ради Сергія Горна затверджено План заходів з підготовки та відзначення 70-ї річниці визволення Сокирянського району від фашистських загарбників. Всі заходи будуть спрямовані на увіковічення безсмертного подвигу українського народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, вшанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу Батьківщини, посилення соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни та продовження традиції шанобливого ставлення до них.


23.01.2014 12:17

У 2013 році Національним агентством України з питань державної служби надано більше 13 тисяч роз'яснень на звернення громадян

У 2013 році 
Національним агентством України з питань державної служби
надано більше 13 тисяч роз Протягом 2013 року до Нацдержслужби України та управлінь державної служби Головного управління державної служби України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі надійшло 13 063 звернення громадян. Безпосередньо до Нацдержслужби України від громадян надійшло 1121 індивідуальне та колективне письмове звернення. Кількість звернень громадян порівняно з 2012 роком збільшилась на 3,8 % – у минулому році було 1080 звернень.


22.01.2014 18:04

Відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності та Свободи України
Відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності та Свободи України Сьогодні, 22 січня, заступник голови районної ради Сергій Горн взяв участь в урочистому заході з нагоди Дня Соборності та Свободи України і 95-ї річниці проголошення Акту Злуки, який відбувся в Сокирянській гімназії. Також на свято були запрошені керівник апарату районної державної адміністрації Любов Степаненко, міський голова Василь Равлик, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Рябко, представники громадськості та засобів масової інформації.


15.01.2014 16:26

Проаналізували виконання бюджету за 2013 рік та обговорили фінансові перспективи 2014 року
Проаналізували виконання бюджету за 2013 рік та обговорили фінансові перспективи 2014 року Сьогодні, 15 січня, голова Сокирянської районної державної адміністрації Василь Козак провів нараду з розпорядниками бюджетних коштів з питань формування бюджету на 2014 рік. В заході взяли участь заступник голови районної ради Сергій Горн, заступник голови районної державної адміністрації Петро Бескупський, керівник апарату райдержадміністрації, голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та регуляторної політики Любов Степаненко, начальник фінансового управління Ольга Чорна, начальник управління Держказначейства у Сокирянському районі, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету та фінансів, управління комунальним майном Оксана Бабій. Учасники наради підсумували виконання планових показників районного бюджету за 2013 рік та намітили основні фінансові завдання на 2014 рік.


Tеми