Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Лісове господарство )

12.09.2020 20:57

Олександра Чебана призначено директором державного підприємства «Сокирянське лісове господарство»
Олександра Чебана призначено директором державного підприємства «Сокирянське лісове господарство» Днями, на базі державного підприємства «Сокирянське лісове господартсво», начальник Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства Василь Гончар, за участю голови районної ради Василя Козака та голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк, представив працівникам структурних підрозділів та апарату управління директора підприємства - Олександра Чебана.


31.08.2020 15:48

Про новий національний стандарт системи ведення лісового господарства
Ліси, які знаходяться у постійному користуванні державного підприємства "Сокирянське лісове господарство", сертифіковані за схемою міжнародної неурядової організації FSC (Forest Stewardship Council – Лісова Наглядова Рада).


04.08.2020 17:26

Сокирянський лісгосп здійснює господарську діяльність відповідно до міжнародних стандартів
Сокирянський лісгосп здійснює господарську діяльність відповідно до міжнародних стандартів Такого висновку дійшли міжнародні аудитори, які, з метою перевірки дотримання вимог міжнародного стандарту відповідності ведення лісового господарства FSC (Forest Stewardship Council), впродовж двох днів працювали на базі державного підприємства «Сокирянське лісове господарство».


24.06.2020 16:25

Обережно! Грибний сезон
Обережно! Грибний сезон Сокирянське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області попереджає про небезпеку отруєння грибами.


04.07.2016 16:00

Про проведення санітарно-оздоровчих заходів у лісах району
Державне підприємство "Сокирянське лісове господарство планує провести наступні санітарно-оздоровчі заходи у лісах Сокирянського району:


12.05.2011 14:50

Берегти ліс від пожеж рекомендують наші лісники
  Берегти ліс від пожеж рекомендують наші лісники На ДП "Сокирянське лісове господарство" в лісництвах, ведеться цілодобове чергування на випадок пожеж.


11.05.2011 12:47

Лісівники Сокирянщини вже заготовили 12 тис. метрів кубічних деревини
Лісівники Сокирянщини вже заготовили 12 тис. метрів кубічних деревини Із загальної кількості заготовленої ліквідної деревини 66,5% становила дров’яна деревина для технологічних потреб – 8 тис. метрів кубічних, що на 7,6% більше, ніж у січні–березні 2010р. Заготівля дров для опалення збільшилася у 2,6 раза і становила, лісоматеріалів круглих – на 5,9%...


18.04.2011 10:47

Успішно завершено весняну посадку лісових культур
  Успішно завершено весняну посадку лісових культур Успішно, своєчасно завершили посадку лісових культур цієї весни працівники ДП "Сокирянське лісництво" 230 тисяч саджанців листяних порід культур.


06.04.2011 09:25

У лісівників Сокирянщини нині «гаряча пора» - весняна лісокультурна кампанія
У лісівників Сокирянщини нині «гаряча пора» - весняна лісокультурна кампанія За час Акції Сокирянський держлісгосп висадить 82 га нових лісів, в тому числі 12 га на земельних ділянках, що вийшли з-під сільськогосподарського обробітку. До участі в лісосворних заходах залучається широке коло представників громадськості, влади, школярі. Таким чином лісівники хочуть привернути увагу суспільства до проблем лісової галузі, ознайомити молодь з лісотохнічними професіями та залучити її до безпосередньої участі у створенні нових лісів. Впродовж місячника будуть висаджені 223 тис. штук сіянців листяних порід, вирощені на власних лісових розсадниках.


17.03.2011 11:06

"Майбутнє лісу - в твоїх руках" - щорічну акцію готові розпочати лісівники Сокирянщини
  "Майбутнє лісу - в твоїх руках" - щорічну акцію готові розпочати лісівники Сокирянщини 90 га лісових культур планує висадити цієї весни Сокирянський держлісгосп. Традиційно у весняній екологічній акції беруть участь навчальні заклади, сільські ради...


02.02.2011 12:25

Сокирянський держлісгосп успішно справився з плановими показниками січня 2011 - є 160% виконання
  Сокирянський держлісгосп успішно справився з плановими показниками січня 2011 - є 160% виконання У грудні 2010 середня заробітна плата на одного працюючого в Сокирянському держлісгоспі склала 2300 грн. Значно поліпшено умови праці та організацію складних механічних процесів. Цієї зими працюють 90 % всієї наявної на підприємстві техніки - це найвищий результат за ці роки.


16.11.2010 09:53

Саджанцями дуба лісівники району оновлюють 1 і 3-х річні посадки і в цей осінній час
  Саджанцями дуба лісівники району оновлюють 1 і 3-х річні посадки і в цей осінній час За останні три роки у всіх п’яти лісництвах ДП «Сокирянське лісове господарство» висаджено лісові насадження на площі більше 400 га. по зрубах і на ділянках, що вийшли з -під сільськогосподарського виробництва...


17.08.2010 13:56

Надійно захищають ліси Сокирянщини від пожеж їх охоронці - доповів голові РДА директор Сокирянського лісгоспу
  Надійно захищають ліси Сокирянщини від пожеж їх охоронці - доповів голові РДА директор Сокирянського лісгоспу Спеціальна нарада при голові РДА розглянула актуальні питання виконання всіх протипожежних заходів відповідними службами на території Сокирянського району. У дні високих температурних режимів поки що не зафіксовано жодної НС. Для цього включено до активних дій фахівців та громадськість.


09.08.2010 11:32

Лісівники району готові до нових випробувань
  Лісівники району готові до нових випробувань Велике зібрання працівників Сокирянського держлісгоспу днями було присвячене підсумкам роботи за перше півріччя нинішнього року, відзначенню 70-річчя Чернівецької області та організації дієвої співпраці з правоохоронцями у цей складний період високих температурних показників.


19.04.2010 13:08

30 ялиночок доповнюють зелену окрасу Сокирян
  30 ялиночок доповнюють зелену окрасу Сокирян Сокирянський держлісгосп цієї весни зробив справжні великі подарунки органам місцевого самоврядування району, надавши їм велику підтримку у озелененні територій населених пунктів. З лісових плантацій розсадників до сіл і міст перебрались на постійне проживання сотні молодих саджанців.


Tеми