Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Сокирянський район

Новини району ( Громадське життя )

24.07.2020 14:27

Олександра Чебана призначено очільником Державного підприємства «Сокирянське лісове господарство»
Олександра Чебана призначено очільником Державного підприємства «Сокирянське лісове господарство»

Відповідний наказ 21 липня підписав голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович. Відтак, тимчасово виконуючим обов’язків директора ДП «Сокирянське лісове господарство» призначено головного лісничого підприємства - Олександра Дмитровича Чебана.


10.07.2020 11:35

Акція «Подаруй бібліотеці книгу»
Акція «Подаруй бібліотеці книгу»

В районі триває щорічна традиційна акція «Подаруй бібліотеці книгу», яку організовує Сокирянська центральна районна бібліотека. В кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими поціновувачами друкованого слова. Адже, з давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, була книга. Вчасно прочитана книга здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником.


22.06.2020 10:33

Вшановано світлу пам’ять жертв війни в Україні
Вшановано світлу пам’ять жертв війни в Україні Сьогодні, 22 червня, голова районної ради Василь Козак, голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Янчак та керівник апарату районної державної адміністрації Алла Ладан за участю голови районної організації ветеранів Ніни Бурдинюк та заступника голови - керівника волонтерського центру районної ради ветеранів Зіновії Голяк поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам – односельцям та Братської могили. Світлу пам’ять земляків, життя яких обірвала Друга світова війна, вшановано хвилиною мовчання.


27.08.2014 15:04

В КОБОЛЧИНІ ВІДБУЛАСЯ БЛАГОДІЙНА КЛАКА
В КОБОЛЧИНІ ВІДБУЛАСЯ БЛАГОДІЙНА КЛАКА Вчора, 26 серпня 2014 року, у селі Коболчин з ініціативи директора районного музею гончарства, заслуженого працівника культури України Івана Гончара та учасників народного аматорського хору «Любисток» відбулася благодійна клака. У ній взяли участь жителі села та працівники культури району, зокрема, відділу культури, районного будинку народної творчості та дозвілля, художньої школи, районної бібліотеки. Іван Гончар ознайомив присутніх із планами по розбудові установи, наголосивши при цьому, що такі благодійні акції триватимуть протягом року і він сподівається, що до них залучатимуться представники різних організацій та установ району, громадяни, які цінують історію рідного краю. Учасники хору «Любисток» виконали пісні «Був та тихий вечір», «Летять коні на Вкраїну», «За байраком байрак». Тут же хвилиною мовчання було вшановано пам'ять українців, які загинули на Майдані та в ході бойових дій на сході України.


14.05.2014 15:50

Повідомлення про проведення громадського обговорення з питань присвоєння імені фізичної особи Романковецькій гімназії
Повідомлення про проведення громадського обговорення з питань присвоєння імені фізичної особи Романковецькій гімназії З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій щодо присвоєння Романковецькій гімназії імені академіка Костянтина Поповича, українського і молдавського літературознавця, фольклориста, письменника, публіциста. Доктора філологічних наук (1974), професора (1988), академіка АН Молдови (1995), члена Спілок письменників України і Молдови. Заслуженого діяча науки Молдови (1984). Відмінника народної освіти Молдови (1974), уродженця с.Романківці Сокирянського району та врахування їх думки під час прийняття районною радою відповідного рішення, відповідно до вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від 06.05.2014р., районна рада оголошує проведення громадського обговорення з питань присвоєння імені Костянтина Поповича Романковецькій гімназії.


16.04.2014 18:05

Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні Сьогодні, 16 квітня, заступник голови районної ради Сергій Горн разом із заступником голови районної державної адміністрації Богданом Банчуком провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. В заході взяли також участь заступник голови районної державної адміністрації Петро Бескупський, голова районної ради ветеранів Ніна Бурдинюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та інших відповідальних служб району.


14.12.2011 15:31

Чергове засідання громадської ради при Сокирянській районній державній адміністрації проведене днями
Чергове засідання громадської ради при Сокирянській районній державній адміністрації проведене днями Представники громадських організацій, що увійшли до складу ради, проаналізували важливі питання життєдіяльності Сокирянщини та сформулювали свої пропозиції. Найактивніше обговорювався проект районної програми «Економічного та соціального розвитку Сокирянського району», інформував присутніх виконуючий обов’язки начальника управління економіки райдержадміністрації Андрій Продан...


17.10.2011 12:47

52 делегати взяли участь у районній ветеранській конференції
 52 делегати взяли участь у районній ветеранській конференції « Не старіють душею ветерани...» Ці досвідчені, терплячі, мужні люди добре знають, що людське життя - це шлях із дитинства у роки мудрості і шани. Навіть не хочеться використовувати загальноприйнятий термін «старість», залишивши його медикам і геронтологам. Тим більше, що нещодавній захід, проведений ветеранами Сокирянщини, ще раз підтвердив – люди старшого віку залишаються небайдужими, готовими працювати на інтереси міста, району, села, вболіваючи за його авторитет і знаність в Україні. Звітно-виборча конференція ветеранської організації нашого району збирається раз на чотири роки для підбитття підсумків роботи і обрання нового складу ради організації. Як і завжди, цьогорічний захід розпочався з хвилини мовчання, під час якої учасники віддали шану тим поважним людям, які пішли з життя, але стали частиною історії рідного краю, вони до того ж очолювали сільські первинні осередки ветеранів. Наше сьогодення все більше віддаляється в часі від подій Великої Вітчизняної війни, а відповідно з кожним роком і героїв все меншає. Проте 52 делегати браво прибули на конференцію у свято Покрови Пресвятої Богородиці у зал засідань Сокирянської районної ради. Також у цьому масовому заході найчисельнішої громадської організації взяли участь голова Сокирянської РДА В.В.Козак, депутат Чернівецької обласної ради Микола Васильович Коваль, представники різних галузевих управлінь та відділів, які співпрацюють з нашими пенсіонерами. « Більшість наших підопічних давно перетнули межу 80-ти років і тому потребують особливого піклування, - наголосила у своїй доповіді голова районної Ради ветеранів Ніна Олексіївна Бурдинюк, - тому ми намагаємося всіляко підтримувати наших ветеранів у співпраці з районною владою». У звіті було наведено таку інформацію:


10.08.2011 12:42

Оновлено актив міської організації ветеранів війни та праці Сокирян
  Оновлено актив міської організації ветеранів війни та праці Сокирян Міська рада ветеранів вважає своєю головною метою всебічний захист законних прав, соціальних, економічних, вікових інтересів ветеранів війни, праці, дітей війни, ветеранів військової служби, інших силових структур, пенсіонерів, громадян похилого віку. Головною проблемою, якою опікується рада ветеранів, є поліпшення соціального захисту членів організації – про всі ці аспекти йшлося на чергових звітно-виборних зборах цієї наймасовішої громадської організації. Днями вони активно, масово проведені у залі засідань Сокирянської міської ради. У їх роботі взяли участь заступник голови районної ради С.Е.Горн, заступник голови РДА В.П.Утенко та міський голова В.С.Равлик.


14.04.2011 10:02

Мобілка в школі - це проблема!
  Мобілка в школі - це проблема! Останнім часом набрало масового значення користування мобільними телефонами неповнолітніми в школах. Не дивлячись на матеріальні можливості сім'ї, практично всі батьки вважають своїм обов'язком купити семирічному сину чи донечці мобільний телефон...


08.10.2010 15:10

Районна виборча комісія комплектує ДВК
 Районна виборча комісія комплектує ДВК Якісне формування дільничних виборчих комісій – основне завдання цього тижня для Сокирянської районної ТВК. Організації політичних партій, кандидати у місцеві депутати, на посади міського та сільських голів подають до складу дільничних комісій свої кандидатури.


04.08.2010 15:41

Пленум районної організації ветеранів війни та праці обговорив та врегулював заходи проведення року ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 р.р
 Пленум районної організації ветеранів війни та праці обговорив та врегулював заходи проведення року ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 р.р Зокрема, обговорено важливі програми соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни – пільговий проїзд у транспортних засобах району, ремонт будівель, надання субсидій на газ, встановлення телефонів, радіоточок - їх постійний ремонт, видача слухових апаратів, зубопротезування, організації в терцентрі пункту прокату милиць, колясок та іншого дуже необхідного інвентаря ; розглянуті результати проведення комплексних медичних профілактичних оглядів ветеранів війни – оснащення амбулаторій у деяких селах району; обговорено виплату пенсій та медичне забезпечення ветеранів Великої Вітчизняної війни пільговими ліками в повному обсязі...


03.06.2010 10:06

"Ми - за здоровий спосіб життя ... ні тютюнопалінню та наркоманії" - таку акцію провели у Сокирянському ВПУ
 "Ми - за здоровий спосіб життя ... ні тютюнопалінню та наркоманії" - таку акцію провели у Сокирянському ВПУ Під таким девізом працівники центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді, спільно з волонтерським рухом району та активістами районної організації політичної партії "Сиильна Україна" провели просвітницьку акцію для студентів Сокирянського вищого професійного училища .


28.01.2010 13:29

Про здоровий спосіб життя з молоддю Сокирянщини вестимуть мову і волонтери з корпусу миру
Про здоровий спосіб життя з молоддю Сокирянщини вестимуть мову і волонтери з корпусу миру

У Сокирянах стали своїми волонтери зі США. Телбот – один з подружжя - став учасником художньої самодіяльності. Нині ж розглядається можливість для направлення в район волонтера Корпусу Миру, який працюватиме в ЗНЗ, ВПУ...


28.12.2009 15:42

Пленум районної організації ветеранів війни та праці розглянув конкретні результати роботи цієї найчисельнішої організації
  Пленум районної організації ветеранів війни та праці розглянув конкретні результати роботи цієї найчисельнішої організації Основні проблеми, що були розглянені під час роботи чергового пленуму районної ветеранської організації, - системна робота первинних сільських та Сокирянської міської організацій ветеранів відповідно до місцевих програм "Турбота" - це постійна підтримка малозабезпечених, допомога продуктами харчування та коштами, надання якісних медичних послуг, заходи волонтерів. Зокрема, виступаючи на пленумі, голова районної ветеранської організації Ніна Олексіївна Бурдинюк навела такі цифри та факти...


Tеми